Faz1 Win7 SSD ve HDD Güncel İmage 2021_V3.2

Kodla Büyü
Hocam masaüstü simgeleri bazı sınıflarda ilk açılışta gelmiyor. Kapatıp aşınca geliyor.

Hocam merhaba öncelikle elinize emeğinize sağlık. 3 kez denedim fakat ne yazık ki indirmeyi başaramadım. drivedan indirmeye başladıktan 15 20 dk sonra bağlantı adresinin değiştiğiyle alakalı bir uyarı veriyor ve kesiyor.
Oturum açıp deneyin hocam indirecektir.

Hocam masaüstü simgeleri bazı sınıflarda ilk açılışta gelmiyor. Kapatıp aşınca geliyor.
İmajı saf haliyle yüklediğiniz de ilk açılışta bu sorun var mı yok ise kullandığınız tahta kilit programlarından kaynaklanıyor olabilir.

E- Kilit kurduktan sonra yapıyor. Bir de başlat logosu kayboluyor.

Kurulum aşamasında disk mi seçiyoruz part mı? Windows etkinleştirmesi yapılmış mı?

E- Kilit kurduktan sonra yapıyor. Bir de başlat logosu kayboluyor.
Hocam o yazılım ile ilgili bir durum imaj ile ilgili değil geliştirici arkadaşa bildirip sorunu gidermesini beklemeniz lazım eğer varsa en güncel sürümünü kullanın kullandığınız sürüm daha eski versiyonları olabilir.

Kurulum aşamasında disk mi seçiyoruz part mı? Windows etkinleştirmesi yapılmış mı?
Windows etkinleştirmesi yapılmış. Part değil tüm diske direk kurulum yapar seçim yok, sadece 2 defa gelen uyarıya yes(y) tuşuna basacaksınız.

Hasari hocam faz1 (hdd ) tahtamıza yükledim.Sonrasında Atak'ı kurduğumda atakla ilgili sorun yaşandı ne yapabiliriz?

hocam yanlış imaja yazmışım.bu imajla(faz1 ssd+hdd imajı) ilgili faz1 ssd hardiske format atarken "uyumlu olmayan imaj" gibi bir hata aldım

diğerinde ise, ('faz1 hdd imaj 2019 imajı' ile faz1 hdd tahtaya ) atak kurulurken sınıf adını girdikten sonra okul sınıf bilgisini almadı, flashla tahta açılmadı

Son düzenleme:
hocam yanlış imaja yazmışım.bu imajla(faz1 ssd+hdd imajı) ilgili faz1 ssd hardiske format atarken "uyumlu olmayan imaj" gibi bir hata aldım

diğerinde ise, (faz1 hdd imaj 2019 imajında) atak kurulurken sınıf adını girdikten sonra okul sınıf bilgisini almadı, flashla tahta açılmadı
Hocam o eski imajımız onda 360 Total Security kurulu onda şu ayarı yapmanız gerekiyor.

Hocam o eski imajımız onda 360 Total Security kurulu onda şu ayarı yapmanız gerekiyor.

Teşekkür ederim hocam bir kaç sorum daha olacak, 360 Total'i atakı kurduktan sonra tekrar aktifşleştirsek uyum sorunu omaz değil mi?
Hocam en yeni faz1 hdd imajının hangisidir?
Bir de faz1 ssd 2020 v2 imajınız faz1 hdd'ler ile de uyumlu mu?
son olarak et anahtar programı olarak atak mı yoksa başka bir program mı önerirsiniz?

Teşekkür ederim hocam bir kaç sorum daha olacak, 360 Total'i atakı kurduktan sonra tekrar aktifşleştirsek uyum sorunu omaz değil mi?
Hocam en yeni faz1 hdd imajının hangisidir?
Bir de faz1 ssd 2020 v2 imajınız faz1 hdd'ler ile de uyumlu mu?
son olarak et anahtar programı olarak atak mı yoksa başka bir program mı önerirsiniz?
Hocam en günceli bu konudaki 1.mesajda.
https://www.bilgisayarbilisim.net/k...image-2021_v3-2-yeni-guncelleme-geldi.178295/
Ben atak kullanıyorum şimdilik yeterli geliyor.
Son imajı tüm tahtalarınızda kullanabilirsiniz SSD ve HDD.

Hocam, 240 gb ssd ye yüklemek istediğim zaman disk boyutu küçük uyarısı alıyorum
Merhaba hocam,
3 olasılık var:
*Yanlışlıkla flash belleğe yüklemeye çalışıyorsunuz.
*Akıllı tahta harddiski görmüyor (biostan kontrol edebilirsiniz.)
*Sizin SSD diskler 240 GB tan düşük (120 GB modellerden olabilir.)

240 GB SSD diske yükleme işlemleri kontrol edildi sorunsuz yüklenir normalde.

Hocam merhaba.Son imajinizda saat ve tarih yanlış. Bugün format attım ama 14 ekim ve saat de 05.12 falan gösteriyor.Degistitme yetkiniz Yok diyor.

Hocam merhaba.Son imajinizda saat ve tarih yanlış. Bugün format attım ama 14 ekim ve saat de 05.12 falan gösteriyor.Degistitme yetkiniz Yok diyor.
Merhaba hocam,
Sizin tahtanızda sorun var biosa girip saatinizi düzeltin, düzelir yada bios piliniz bitmiştir. İmajda böyle bir sıkıntı yok. Ayrıca kullanıcı hesabı administrator yetkilidir yani yetkisi de bulunuyor.

Hocam iyi günler, imajı iki tahtaya sorunsuz yükledim ama 3.ve 4. tahtada boot error hatası verdi. Eş tahtalar bir farklılık yok ama hata aldım neden olabilir?

Hocam iyi günler, imajı iki tahtaya sorunsuz yükledim ama 3.ve 4. tahtada boot error hatası verdi. Eş tahtalar bir farklılık yok ama hata aldım neden olabilir?
Hocam imajı çok kurup kaldırıyorum bu hatayla hiç karşılaşmadım isterseniz flash belleğinizi formatlayıp yeniden flasha boot edip deneyin o arada flash belleğinize virüs filan bulaşmış olabilir. Bu hata yeniden çıkacak olursa birde resim ekleyebilirseniz iyi olur belki nedenini tam buluruz. Tahtalarınızda biostan kontrol edin birinci açılış önceliği flash bellek seçilmiş olabilir eğer öyle ise onu harddisk yapın.

2 farklı flash bellekle denedim, tahtada aynı hatayı alıyorum. Sorun nedir hasari hocam?

Ekli dosyalar

• IMG_20211013_140238.jpg
    IMG_20211013_140238.jpg
    130.5 KB · Görüntüleme: 30
Hasari hocam İmaj için tşkler.
Bi kaç tahtada kurdum sorunsuz şekilde çalışıyor
fakat bazı tahtalarda aşağıdaki resimdeki gibi uyarı verdi ve olmadı neden olabilir. Harddisk ler ssd bu arada

Ekli dosyalar

• IMG_20211013_135438.jpg
    IMG_20211013_135438.jpg
    238.7 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20211013_135433.jpg
    IMG_20211013_135433.jpg
    260.1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20211013_135426.jpg
    IMG_20211013_135426.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20211013_123202.jpg
    IMG_20211013_123202.jpg
    188.7 KB · Görüntüleme: 34
Hasari hocam İmaj için tşkler.
Bi kaç tahtada kurdum sorunsuz şekilde çalışıyor
fakat bazı tahtalarda aşağıdaki resimdeki gibi uyarı verdi ve olmadı neden olabilir. Harddisk ler ssd bu arada
Merhaba hocam, flasha boot ederken hangi programı denemiştiniz.

Geri