Faz1 Win7 Güncel İmage 2019

Kodla Büyü
Hasari hocam birde önce imaj atak yükleme sonra deep freeze mi yapmalıyım yoksa imajı atıp deep freeze c ye korumalı yükleyip sonra mı atak kurmalıyım?

Bende şöyle bir sıkıntı oluyor deep freeze yükledim sorun çıkmadı tahtayı yeniden başlattığımda 360 security koruması kapalı oluyor neden kaynaklanıyor acaba
Siz antivirüsü devre dışı bırakmışsınız sağ alt taraftaki simgesine sağ tıklayın sonra sağ üste etkinleştir butonu var tıklayıp etkinleştirin.

@hasari hocam öncelikle elinize sağlık. Ben faz 1 tahtalara win 10 imajı yükleme gibi bir hata yaptim. Her gün başka bir problem çıkıyor. Şimdi sizin imaji kullanmayi ve win7ye dönmeyi düşünüyorum. tahtalara win 10 sonrasi win7 imajı yüklemem herhangi bir sorun çıkarır mı sizce?

@hasari hocam öncelikle elinize sağlık. Ben faz 1 tahtalara win 10 imajı yükleme gibi bir hata yaptim. Her gün başka bir problem çıkıyor. Şimdi sizin imaji kullanmayi ve win7ye dönmeyi düşünüyorum. tahtalara win 10 sonrasi win7 imajı yüklemem herhangi bir sorun çıkarır mı sizce?
Yok hocam sorun çıkarmaz geçiş yapabilirsiniz. Tahtalar bizim imajla stabil çalışıyor rahat edersiniz. Bu stabil imaj ve deepfreezee ile yıllardır tahta sorunlarını unuttuk diyebilirim. :)

Sayın hocam öncelikle emeğinize sağlık , e kilit programı ile çalışırken donma ,yavaşlama vs. Sorunlar yaşar miyim acaba?

Hocam elinize sağlık imaj çok güzel kuruldu bir sorun çıkmadı ama administrator hesabında olmama rağmen atak programını kurarken yönetici hesapla giriş yapmadan kuramayacağımı belirten hatayı alıyorum.

Hocam elinize sağlık bende okulumda 39 akıllı tahta var hepsine kurdum ve sorunsuz kuruldu,yalnız bazı öğretmen arkadaşlar kullandıkları z -kitaplarla ilgili donma sıkıntısı ile geliyorlar bu neden oluyordur acaba?ne yapmalıyım sizce?

Hocam elinize sağlık bende okulumda 39 akıllı tahta var hepsine kurdum ve sorunsuz kuruldu,yalnız bazı öğretmen arkadaşlar kullandıkları z -kitaplarla ilgili donma sıkıntısı ile geliyorlar bu neden oluyordur acaba?ne yapmalıyım sizce?
Ya antivirüsü devre dışı bırakacaksınız yada videoda anlattığım ayarı yapacaksınız.

hasari hocam 2 sorum olacak
1. İMAJla format atarsak tahtanın D bölümü de siliniyor mu?
2. İMAJla format atarsak tahtanın recovery bölümü de siliniyor mu?

hasari hocam 2 sorum olacak
1. İMAJla format atarsak tahtanın D bölümü de siliniyor mu?
2. İMAJla format atarsak tahtanın recovery bölümü de siliniyor mu?
Bu imajı yüklediğinizde tüm harddiski siler yeniden bölümler ve kurar. Yani D: bölümü silinir recovery varsa oda gider. Ama temiz bir sisteminiz olur.

hasri hocam ben kurulumda resimdeki hatayı alıyorum bir türlü halledemedim sizce neden oluyor

Ekli dosyalar

• IMG_20191105_164252.jpg
    IMG_20191105_164252.jpg
    142.3 KB · Görüntüleme: 39
hasarı hocam sizin imajı kullanıyorum elinize sağlık çok güzel. Bazı tahtalar gece kendiliğinden açılıyor. imaj da herhangi degisiklik yapmadım ayarlar aynı bios ayarları default yaptım yine açılıyor bu konuda önere bileceginiz birşeyler var mi

hasri hocam ben kurulumda resimdeki hatayı alıyorum bir türlü halledemedim sizce neden oluyor
Merhabalar, sizin tahtalarınız faz2 hocam bizim imaj sizin tahtaya olmaz. Ekrandaki hata bölüm tablosunda sorun olduğunu gösteriyor yani sizin bölüm tablonuz GPT bizim imajda ise MBR.
Konu ile ilgili olarak isterseniz şu videomu izleyin size çok faydası olacaktır.

hasarı hocam sizin imajı kullanıyorum elinize sağlık çok güzel. Bazı tahtalar gece kendiliğinden açılıyor. imaj da herhangi degisiklik yapmadım ayarlar aynı bios ayarları default yaptım yine açılıyor bu konuda önere bileceginiz birşeyler var mi
Muhtemelen elektrik gidip geliyordur gidip geldiğinde biostan cihaz açılması için ayar yapılmıştır bu ayarı değiştirmek lazım. Farklı bir çözüm yolu ise ATAK kurmak eğer tahta açılıyorsa bile flash takılı değilse 3 dk içerisinde otomatik kapatılır.

Merhabalar, sizin tahtalarınız faz2 hocam bizim imaj sizin tahtaya olmaz. Ekrandaki hata bölüm tablosunda sorun olduğunu gösteriyor yani sizin bölüm tablonuz GPT bizim imajda ise MBR.
Konu ile ilgili olarak isterseniz şu videomu izleyin size çok faydası olacaktır.

tesekkur ederim cevap verdiğiniz için. sizin imajı yuklemedim zatende.GPT MBR ye de dikkat ettimde bu sorunun neden kaynaklandığını tam anlayamadım. yorumunuzu merak ettim. işletim sistemi imaj hepsinde bu sorunu verdi.

tesekkur ederim cevap verdiğiniz için. sizin imajı yuklemedim zatende.GPT MBR ye de dikkat ettimde bu sorunun neden kaynaklandığını tam anlayamadım. yorumunuzu merak ettim. işletim sistemi imaj hepsinde bu sorunu verdi.
Hocam peki hangi işlemden sonra bu ekrana geçiyor?

Hasari hocam önceden oluşturduğum imajlarda problem olmuyordu.

Şimdi ise System Volume Information klasörünü oluşturmuyor.

Faz1 lerde disklerin ssd değişimi sonrasında yeni imaj çalışmanız olacak mı hocam. Bu imaj ssd değişiminden sonra çalışmaz sanırım değil mi?

Son düzenleme:
Geri