Faz1 Win7 Güncel İmage 2019

Kodla Büyü
hasari hocam imajı anlattığınız şekilde flaşa boot ettim ancak akıllı tahtayı flaştan boot edemedim. sorun nedir acaba f7 ye basıp flaşı seçince hata veriyor.

hasari hocam imajı anlattığınız şekilde flaşa boot ettim ancak akıllı tahtayı flaştan boot edemedim. sorun nedir acaba f7 ye basıp flaşı seçince hata veriyor.
Biosta güvenliktan boot etmeyi engellemiş olabilirler. Diğer türlü eğer USB Universal İnstaller programı ile kurmuşsanız ve seçeneklerden clonezilla seçti iseniz yaptığınız işlem doğrudur. Bazen boot edilirken flash bağlantısı kesilmişse yada virüs bulaşmışsa yada herhangi bir dosya silinmişse sıkıntı yaratır. Böyle bir durum varsa imajı flasha tekrar boot edip deneyin.

hasari hocam elinize sağlık çok kullandım imajınızı.
Ancak faz 2 lerde şöyle bir sorun var,256 gb olduğu için formatlama işlemi başlatılamıyor.
faz 1 de kullandım hep ve 500 gb lık hard disk olduğu için hiçbir sorun yaşamadım.
bu durumu nasıl çözeriz ?
iyi çalışmalar

hasari hocam elinize sağlık çok kullandım imajınızı.
Ancak faz 2 lerde şöyle bir sorun var,256 gb olduğu için formatlama işlemi başlatılamıyor.
faz 1 de kullandım hep ve 500 gb lık hard disk olduğu için hiçbir sorun yaşamadım.
bu durumu nasıl çözeriz ?
iyi çalışmalar

bu sadece faz1 imajı hocam ben sadece faz1 lerde kullnıyorum faz2 ile uyumlu değil çünkü faz2 için 8 yada 10 indirmelisiniz bu windows 7 adı üstünde

bu sadece faz1 imajı hocam ben sadece faz1 lerde kullnıyorum faz2 ile uyumlu değil çünkü faz2 için 8 yada 10 indirmelisiniz bu windows 7 adı üstünde
dikkatimden kaçmış olmalı hocam,bu imajı kullanılalı uzun süre oldu,hatırımda faz 1 ve faz 2 uyumlu olarak kalmış.
yoksa neden başlığında "adı üstünde faz 1-win7" olan konuya soru sorayım değil mi ?

Hocam merhaba benim bir ET söyle hata veriyor, bu tahta ya daha önce forumdaki bir arkadaşın paylaştığı faz1 faz2 win 10 mkv7 yüklemiştim. O göçtü, sonra imaj yukleme denemelerimde bu hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• 2018-12-25 15.04.01.jpg
    2018-12-25 15.04.01.jpg
    264.5 KB · Görüntüleme: 73
Hocam merhaba benim bir ET söyle hata veriyor, bu tahta ya daha önce forumdaki bir arkadaşın paylaştığı faz1 faz2 win 10 mkv7 yüklemiştim. O göçtü, sonra imaj yukleme denemelerimde bu hatayı veriyor
Hocam tahtanın Harddiski görülmüyor muhtemelen HDD hatası. Büyük ihtimalle HDD değişmesi gerekecek ama imajı flash diske atarken işlem adımlarını nasıl yaptınız?

Tahtaya faz 1 win 7 imaj yukledikten sonra admin şifre istiyor . Ne yapmam gerekiyor. Okulda Btr yok anladugim kadarıyla ben ugrasiyorum. Daha önce bir imaj vardı şifre falan istemiyordu.

Tahtaya faz 1 win 7 imaj yukledikten sonra admin şifre istiyor . Ne yapmam gerekiyor. Okulda Btr yok anladugim kadarıyla ben ugrasiyorum. Daha önce bir imaj vardı şifre falan istemiyordu.
Eğer benim imajımı kullanıyorsanız sürüm 2018 ise size şifreyi gönderdim. Eğer 2019 sürümünü kullanıyorsanız şifresizdir.

Hocam bende drive'dan indirdim ama iso dosyasında veri hatası var. Ayıklarken 13 GB dosya ama zip ve 7-Ziple denedim. ikisinde de aynı sorun var. acaba yüklenirken bir sorun mu oluştu. İso dosyasında hata veriyor.

hasari kardeşim Etahta win8.1 32 bit clonzilla imaj oluşturdum ve win7810 tahta driver paketi buldum internette bunları drive ıma yükledim burda nasıl paylaşabilirim ana sayfada konu açma bölümü göremedim. Yardımcı olurmusun.

İmajınız güzel. kullanıyorum. Ancak yeni fark ettiğim bir eksiklik.. Yanılmıyorsam swf dosyalarını açmada sorun oluyor. flash player yüklenirse bu sorun ortadan kalkıyor. Ayrıca gom player de olursa iyi olur kanaatindeyim.. Teşekkürler..

İmajınız güzel. kullanıyorum. Ancak yeni fark ettiğim bir eksiklik.. Yanılmıyorsam swf dosyalarını açmada sorun oluyor. flash player yüklenirse bu sorun ortadan kalkıyor. Ayrıca gom player de olursa iyi olur kanaatindeyim.. Teşekkürler..
Teşekkür ederim VLC tüm formatları açıyor bu sebeple diğer yazılımlara gerek yok ama tercih meselesi.

Allah razı olsun hasari hocam. iyi olduğundan şüphem yok:):):). Şuan indiriyorum, deneyimlerimi yazarım.

merhabalar ben anadolu lisesinde okuyorum siyah sanırsam faz1 tahtalar var.Hoca benden formatlamamı istedi nette faz1-faz2 uyumlu w10 kurdum 1 2 tahtaya aşırı yavaş faz1 de ssd yokmus vs kısacası bunu aynı mantıkla aç f7 ye bas flashı seç clonezilla çalıssın ve son mu bu kadar mı farkı yok değil mi

merhabalar ben anadolu lisesinde okuyorum siyah sanırsam faz1 tahtalar var.Hoca benden formatlamamı istedi nette faz1-faz2 uyumlu w10 kurdum 1 2 tahtaya aşırı yavaş faz1 de ssd yokmus vs kısacası bunu aynı mantıkla aç f7 ye bas flashı seç clonezilla çalıssın ve son mu bu kadar mı farkı yok değil mi
Farkı yok sen bunu kur cihazlarınız çok performanslı çalışacak.

ekran klavyesini nasıl sol tarafa taşıyabilirm hocam kaydırarak açabilirm
son sorum bi bootta 2 tıkla değilde tek tıkla kolasor acılıordu bu nasıl

Geri