Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Tahtalara birine imaj yüklerken resimdeki gibi bir hata ile karşılaştım neden olabilir ki?

Ekli dosyalar

• 15210293984831132184681.jpg
    15210293984831132184681.jpg
    146.1 KB · Görüntüleme: 42
hocam ben de indirdim.şifreyi bana da atar mısın?bizim et'lerde win10 var ve çok yavaşlar.bilgisayar 7-8 dk ancak kullanıma hazır hale gelebiliyor.teşekkürler.

merhaba.win7 yi indirdim rufus ile flashıma yazdırdım.bilgisayarı flash ile başlattım ve clonezilla seçenekleri geldi.en baştakini seçtim.biraz işlem yaptıktan sonra şöyle bir hata verdi: "clonezilla inputted name does not exist."ne yapabilirim?fikri olan var mı?

Başkan ben de belirttiğin program ile flash hazırlamaya çalıştım. Ancak youtube videosunu izleyemedim burada çekmiyor :D Linux sys dosyaları yok gibi bir uyarı verdi en başta. Online olarak onları indirdi program. Daha sonra flashı hazırladı. Bu arada seçeneklerde win7 için olanı seçtim. Ancak kurulumda flashtan başlatma sırasında hata verip kaldı. Tahminimce bir ayarı vb. eksik yapıyor olabilirim. Sence neden olabilir?

merhaba.win7 yi indirdim rufus ile flashıma yazdırdım.bilgisayarı flash ile başlattım ve clonezilla seçenekleri geldi.en baştakini seçtim.biraz işlem yaptıktan sonra şöyle bir hata verdi: "clonezilla inputted name does not exist."ne yapabilirim?fikri olan var mı?
Rufus ile boot etmeyin hocam kullanacağınız program Universal USB installer programı videoda açıklamıştım. Programı ilk mesajın ekine eklemiştim. Bu programla flasha boot edeceksiniz programı çalıştırın listeden clone zillayı seçin sonra imaj yolunu gösterip flasha boot edin. Böyle yaparsanız imajın sorunsuz yüklendiğini görürsünüz.

Başkan ben de belirttiğin program ile flash hazırlamaya çalıştım. Ancak youtube videosunu izleyemedim burada çekmiyor :D Linux sys dosyaları yok gibi bir uyarı verdi en başta. Online olarak onları indirdi program. Daha sonra flashı hazırladı. Bu arada seçeneklerde win7 için olanı seçtim. Ancak kurulumda flashtan başlatma sırasında hata verip kaldı. Tahminimce bir ayarı vb. eksik yapıyor olabilirim. Sence neden olabilir?
Başkanım win7 değil seçeneklerden clonezilla seçmelisin yoksa hata alırsın böyle yaparsan internetten bir şey indirmez.
Video telden izle istersen. :D

• Beğen
Tepkiler: omd
Tel'de pttcell'in en düşüğü var :D Bırak videoyu youtube uygulamasının kendini zor açıyor başkan :D

Geri