Faz1 Win10 SSD ve HDD Güncel İmage 2021_V1 (Uçan Win10 Geldi)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Faz1 Win10 SSD ve HDD Güncel İmage 2021_V1 (Uçan Win10 Geldi)

3.5 GB boyut 3.5 dakikada kurulum.
Bu imajı 240GB SDD ve 500 GB normal HDD kurabilirsiniz.

İndir.

Alternatif indirme.(dosya.click-Upload için @osman25 teşekkürler)

İmajı ventoy, Rufus,USB Universal İnstaller ve WinSetupFromUSB gibi programlar ile flash belleğe boot edebilirsiniz.

Kurulu Programlar:
Office 2016
7Zip
SumatraPDF
Google Chrome
Zoom
EBA Canlı ders
Aimp
VLC
Fatih Kalem
Arduino
Ausdisk Defrag Portable
Zeka Oyunları
...

Win10 32 bit lite sürüm ile kurulmuştur oldukça hafif ve çok hızlıdır. Etkinleştirme yapılmamıştır. Güncel son versiyon 360 Total Security anti-virüs programı setup dosyası D: bölümündedir dileyenler buradan direk kurabilirler. 360 Total Security ince ayarlarını şu videoda anlattım bu ayarları uygulamanızı tavsiye ederim.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png

Son düzenleme:
merhaba hocam. program kurma engeli varmı dır? yoksa herkes herşeyi yükleyebiliyormu?

Hocam Windows 10 a geçeceğim ama, güncellemelerden korkuyorum, şu an sizin win7 imajlariniz yüklü,atak calisiyormu sorunsuz win 10 da

Hocam Windows 10 a geçeceğim ama, güncellemelerden korkuyorum, şu an sizin win7 imajlariniz yüklü,atak calisiyormu sorunsuz win 10 da
Atak programını test ettim çalışıyor şurada gösterdiğim yeri işaretlemen gerekiyor. Birde sınıf ismi girmek için ya fiziksel klavye bağlaman lazım yada klavye kısayolunu masaüstüne atman lazım. Çünkü program explorer kapatıyor , buradan görev çubuğundaki klavyeye erişmeyi kapatmış oluyor. Sınıf ismini girmeyeceğim dersen sıkıntı olmaz.

Screenshot_1.png

Hasari hocam faz 1 HDD'de denediniz mi, çalışma hızı nasıl?.
Hem etkinleştirme de sıkıntı oluyor mu?

Hasari hocam faz 1 HDD'de denediniz mi, çalışma hızı nasıl?.
Hem etkinleştirme de sıkıntı oluyor mu?
Sistem çok hızlı o konuda endişeniz olmasın. Etkinleştirme kendi anahtarınızı denemeniz lazım faz1 birlerde biosta olmadığından okuyamıyor. İsterseniz de ucuz satan yerler var oralardan temin edebilirsiniz. Farklı bir yol ise win7 orijinal anahtar ile etkinleştikten sonra GenuineTicket dosyası yolu ile win10 aktarma. Başka bir yol ise malum yollar onu biliyorsunuz.

Son düzenleme:
Ben kendi kurduğum windows 10'da kalibrasyon yapamamıştım. Uyumlu değildi.
Sizin bu windows 10'da kalibrasyon yapılabiliyor mu hocam?

Ben kendi kurduğum windows 10'da kalibrasyon yapamamıştım. Uyumlu değildi.
Sizin bu windows 10'da kalibrasyon yapılabiliyor mu hocam?
Dokunmatik çalışıyor düzgün basınca kalibrasyonu açmamıştım pazartesi dener dönerim size.

hasari hocam uçan win10 u hemen deneyeceğim. önceki imajlar çok uzun sürüyor. Sormak istediğim swf uzantılı dosyaları açabilmek için bir program yüklediniz mi?
Ayrıca ofis 2016 fazlaca kasıy0r, 2010 olsa daha iyi olmazmıydı?

hasari hocam uçan win10 u hemen deneyeceğim. önceki imajlar çok uzun sürüyor. Sormak istediğim swf uzantılı dosyaları açabilmek için bir program yüklediniz mi?
Ayrıca ofis 2016 fazlaca kasıy0r, 2010 olsa daha iyi olmazmıydı?
Masaüstünde zeka oyunları var SWF uzantılar ayrıca içerisine flash playerde koymuştum tanımlamayı yapmıştım açıyor yani. Win10 olunca üst sürüm yakışır diye düşündüm.:)

Geri