FAZ1 SSD UYUMLU İMAJ VAR MI

Kodla Büyü

aak

Süper Üye
Süper Üye
  • Arkadaşlar merhaba. FAZ1 tahtalara 120Gb SSD taktım ancak imaj atamıyorum. Mersin Fatih projesi koordinatörlüğü linkteki gibi bir iso dosyası yayınlamış ssd bölmek için ancak aşağıdaki hatayı alıyorum. Çözüm bilen var mı
https://mersin.meb.gov.tr/fatih/duyurudetay.aspx?duyuruid=20#icerik

• IMG_20190910_140110.jpg

Bakanlık FAZ1 için SSD almış tüm tahtalara,okullara gönderilecekmiş,bu kapsamda mı aldınız yoksa kendi imkanlarınız ile mi aldınız ?

Bu bilgiyi nereden aldınız hocam. Resmi yazı var mı? SSD kapasileri ne kadar, montajlarını kim yapacak?
Bizim ilimizde dağıtım yapıldı bakanlık faz 1 tahta kadar ssd göndermiş . Montaj ve dosya kurulumları okul kendi yapacak. iİ ve ilçedeki bt ve bilişimcilerle görüşmeler yapıldı.

45.000 ADET SSD DİSK MAL ALIMINA AİT İHALE İLANI MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI YENİLİK VE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ “45.000 Adet SSD Disk Mal Alımı”, Fatih Projesi Kapsamında Yapılacak Mal ve Hizmet Alımları İle Yapım İşlerine Dair Yönetmelik kapsamında açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: İhale kayıt numarası: 2019/581740 1-İdarenin a) Adresi :Emniyet Mahallesi Milas Sok. No:8 Yenimahalle/ ANKARA b) Telefon ve faks numarası : (0.312) 296 9583 c) Elektronik posta adresi :yegitek_satinalma@meb.gov.tr ç)İhale dokümanının görülebileceği adres :Emniyet Mahallesi Milas Sok. No:8 Yenimahalle/ ANKARA 2-İhale konusu alımın: a) Niteliği, türü ve miktarı : 45.000 Adet SSD Disk :81 İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve YEĞİTEK Genel Müdürlüğü’ne. c)Teslim tarihi : En geç 20.12.2019 tarihine kadar malzemeler teslim edilecektir. 3-İhalenin a) Yapılacağı yer :T.C.MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi Milas Sokak No:8 /Yenimahalle- ANKARA b) Tarihi ve saati :19.11.2019 Salı günü Saat 11:00

Gönderilecek olan ssd ssd ler 240gb arkadaslar. Nevsehir iline geldi ama henüz dağıtımı yapılmadı

Faz1 SSD ler için Ordu Bt Koordinatörlüğündeki ekip imaj hazırlıyor arkadaşlar.bugün yarın yayınlarlar.

Biz yazın 120GB tüm tahtalar için kendimiz almıştık hocam. Boşuna almış olduk:)
Siz yine yazın almışsınız hocam. Biz dün aldık, imaj için foruma bakınayım derken haberi gördüm.
Bu arada mevcut imajların hiçbirini 120'lik ssd'ye uyduramadım. Macrium Reflect programıyla sorunsuz bir tahtadan disk klonlama yaparak kurulumları yaptım.

Geri