Faz1-Faz2 Windows 10 İmaj -MK-SERİSİ- Paylaşıma Kısa Bir Ara Verildi

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Kullanan arkadaşlar faz2 için eba win8 imajından daha mı iyi win10 imajı?yorumlarsanız sevinirim.
Çalışmalarınız ve katkılarınız için. tekrar teşekkürler Emsile hocam.

http://www.uvnc.com/downloads/ultravnc.html bu olabilir hocam bunun viewer ı yüklenecek tahtalara
İnceleyim Hocam.
öğretmenler program yükleyebiliyormu hocam
Yönetici şifresini bilmeyen hiç kimse program yükleyemez. Tahta sınırlı yetkili kullanıcı ile açılıyor. Sistem ayarı ve program kurulumlarında Ebaadmin adlı Yönetici hesabının Şifresini istiyor. İndirme bağlantısında şifre ile ilgili açıklama mevcut

sınırlı kullanıcıya yetki verebiliyoruz değilmi?her progam yüklemek isteyene şifre vermek istemiyorum da.ayrıca bu imajın daha önceki imajdan farkı ne.ikisini de indirmiştim diğerini sileyimmi

sınırlı kullanıcıya yetki verebiliyoruz değilmi?her progam yüklemek isteyene şifre vermek istemiyorum da.ayrıca bu imajın daha önceki imajdan farkı ne.ikisini de indirmiştim diğerini sileyimmi
Sınırlı Kullanıcıya Yönetici yetkisi verebilirsiniz Hocam.
Daha önceki imaj Windows 10 1511 sürümdü ve etkinleştirme işlemi Biraz zahmetliydi. Bu imaj Windows 10 son sürüm bütün güncellemeleri almış durumda. Etkinleştirme otomatik oluyor, otomatik devreye girmeyince sorun gider demek yeterli. Diğerinde Office 2010 yoktu alternatifleri vardı, bunda hem Office 2010 hemde alternatifleri yüklü.
Diğerinde yedekleme sistemi yok.
Bunda yedekleme sistemi var. İlk mesajda ayrıntı var yedekleme sistemi ile ilgili.

İnceleyim Hocam.

Yönetici şifresini bilmeyen hiç kimse program yükleyemez. Tahta sınırlı yetkili kullanıcı ile açılıyor. Sistem ayarı ve program kurulumlarında Ebaadmin adlı Yönetici hesabının Şifresini istiyor. İndirme bağlantısında şifre ile ilgili açıklama mevcut

vnc için cevaplarınız bekliyoruz hocam

Emeklerinize ve paylaşımınıza teşekkürler.
Şu anda indirmeye başladım.
Win 8.1 tahtalarımda timefreeze varken sürekli onarıma giren tahtalarımda deneyeceğim.

Bugün denedim. Çok başarılı bir şekilde imajı tahtaya yükledim. Etkinleştirmeyi tamamladım. Ebaadmin kullanıcısına geçiş yaptım. E sürücüsünü göster dedikten sonra timeout değerini 5'e çektim. Sistem imajını aldım ve yedekledim. Hatta o imajdan sistemi geri yükledim. Herşey sorunsuz görünüyor şu an. Emekler için tekrar teşekkürler elinize sağlık...

İçerikte ATAK programı ile ilgili güncelleme yaptım. Takip edenlerin dikkatine!!
  • ATAK Programını kurabilmek için 360 Total Security programını TAMAMEN kaldırmanız gerekiyor.
  • ATAK kurulumu bittikten sonra 360 Total Security tekrar kurabilirsiniz
  • ATAK Kurulumunda --Kurulumun "Administrator" adlı hesap ile yapılıp yapılmadığını kontrol etme (Önerilmez)-- yazan seçeneği işaretleyiniz.

MK-V5, yine ilk ve tek olacak yeni bir özellikle çıkmak üzere.
Yeni Özellik: Tek imaj içinde hem TAM FORMAT hemde SADECE C FORMAT
Boyut yine aynı. Yaklaşık 10.5 GB

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri