Faz1-Faz2 Windows 10 İmaj -MK-SERİSİ- Paylaşıma Kısa Bir Ara Verildi

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
@junior_l3oss Vergi verilmediğine kanıtın nedir. Kimi kimin emeğini çalmakla suçluyorsun. senin akli dengende bir sorun var anlaşılan. ortada büyük bir emek var bunu anlayacak kapasiteniz de yok anlaşılan.

Kişisel web sitemde uğraştın yetmedi buraya da mı bulaştın. ,
Bulaşıcı parasit tavrını bir kenara bırakıp, kendin bir imaj yapıp paylaş sonra beni eleştirme hakkı bul kendinde, yoksa kapa o çeneni köşene çekil.
Konuyu gerekli görürlerse forum yöneticileri kaldırırlar bu seni ilgilendirmez.
Kazancına engel oldum sanırım ki nerde olsa arayıp bulup bulaşıyorsun, zaten sizin gibi illet tayfa sebebiyle imajları yayından kaldırdım ya.

(İmajlarımdan yararlanan arkadaşlar bu tavrım için kusura bakmasın, bu şahıs web sitem üzerinden de benimle uğraştı gerekli cevabını aldı, yetmedi burda da uğraşmaya karar vermiş.
Kendisi birşey üretmeyen birinin üretini eleştirmeye suçmalamaya hakkı olmadığı kanaatindeyim.)
vay... Kapa o çeneni ne demek zoruna gitti. Vergi levhanı ekler misin vergi veriyormuşsun ya

@Emsile hocam biz de okulda sizin imajınızı kullanıyoruz memnunuz.emeğinize yüreğinize sağlık.bizde meyve veren ağacı taşlamak adettendir malesef.sağlıcakla kalın.
adam apaçık milleti kerizliyor farkedince de kapa çeneni diyor :D
siz de destek oluyorsunuz.

kendi imajını kendin yap..
temiz win kur. gerekli programları yükle driverlar falan. clonezilla ile imaj al ve isoya dönüştür. peh ne zor...
meyve veren ağaç buysa siz de yolunacak kaz olsanız gerek.
konunun kapatılmasını talep ediyorum çünkü aktif olmayan bir konudur ;)
adam bildiğin reklam yapıyor buradan 100 tl birilerine vermek zorunuza gitmiyor da bana 30 tl vermek zorunuza gidiyor diyor :D
benim bulunduğum hiçbir okulda format vb işlere donanım almak dışında ücret ödenmez ;)

ücret ödeyenler işi bilmeyen öğretmenlerdir...

temiz win kur. gerekli programları yükle driverlar falan. clonezilla ile imaj al ve isoya dönüştür. peh ne zor...
Sayın hocam, ben de değerli @Emsile hocamın ücretsiz olarak bu güzel paylaşımına devam etmesini isterim ancak siz biraz fazla zorladınız ve uzattınız gibi. Eğer o kadar zor değilse siz de güzel bir imaj oluşturup bu forumdan ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca kıymetli @exelsior hocamın yaptığı çalışma belki de bugüne kadarki en iyi çalışma ve ücretsiz olarak forumda paylaşıma açık. Pardus alternatifiniz de var. Alternatifiniz varken veya alternatif oluşturabilecekken hatta @Emsile hocamın tekrar ücretsiz olarak paylaşıma açma ihtimali varken bu kadar ısrarcı olmanız çok da şık olmamış. Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi elbette saygıyla karşılamamız gerekir ancak sizin de bu kadar ısrarcı olmamanız ve daha nazik bir üslup kullanmanız gerekir diye düşünüyorum. Saygılar. @exelsior, @Emsile, @hasari gibi emek harcayanlara ve özellikle de bunu ücretsiz paylaşanlara sonsuz teşekkürler...

Son düzenleme:

adam bildiğin reklam yapıyor buradan 100 tl birilerine vermek zorunuza gitmiyor da bana 30 tl vermek zorunuza gidiyor diyor :D
benim bulunduğum hiçbir okulda format vb işlere donanım almak dışında ücret ödenmez ;)

ücret ödediğimi nerden çıkardın ki iş bilmemeye yolunacak kaz gibi seviyenizi belli edecek bayağı ifadeler kullanmaya geçtiniz?daha anlamadan dinlemeden yargılamaya geçmişsiniz.bu zihniyetin öğrencilerinin vay haline.ücretsizken her işimi görebilecek bir imaj olduğu için aldım kullandım.tıpkı forumda paylaşılan diğer araçlar materyaller gibi.sorun mu bu şimdi?asıl sorun durduk yere sizin gibi meyve taşlayan kafalar yüzünden ağaca gına getirip meyveyi ücretli hale getiren kendi bişey yapıp sunmayıp işi topluma güzel şeyler yapanları didikleyip çomak sokmak olan kafalarda.

10 yıldır foruma üye olup kimseye bir cümlelik faydası olmayan birine cevap verme gereği duymuyorum.
Kendi imajını hazırladığını iddia etmiş olsada sitede paylaşılan farklı bir imaj bağlantısına imajı kullanmak istediğini yazmış durumda, yalan ortada.
Benim yaptığım çalışma ortada, aldığım kararın gerekçeleri ortada.
Beni eleştirecek biri benim çalışmama yakın yada daha iyi bir çalışma ortaya koymuş olmalı.
Sağ olsunlar İmajları kullanan binlerce kişiden bir kaçı gerekli cevabı vermişler burda.
Atalarımız ne güzel söylemiş "Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az."
Durumu özetleyecek daha okkalı ata sözleri de mevcut ama yukarıdaki atasözü göz önünde olunca nefes harcamaya gerek yok.

İmajını paylaş seni de görelim, hava mısın civa mısın, bencil misin mütevazi mi, insan mısın hayvan mı :D

halkımızın klasik hastalığı daha iyisini yapmak yerine eleştirmek kötülemek.hepimiz kendi imajlarımızı hazırlayabiliriz bunda bir engel yok ama arkadaş hazırlamış bizim de işimize geldi rahat oldu kullandık.bundan neden rahatsızlık duydular hayret

halkımızın klasik hastalığı daha iyisini yapmak yerine eleştirmek kötülemek.hepimiz kendi imajlarımızı hazırlayabiliriz bunda bir engel yok ama arkadaş hazırlamış bizim de işimize geldi rahat oldu kullandık.bundan neden rahatsızlık duydular hayret
rahatsızlık duyduğumuz konu kendi üretimi olmayan bir ürünü ücretli satması. bir de vergi veriyormuş :D hazırlasın isosunu paylaşmasın...
vergi veriyorum diye ahkam kesiyordu göstersin levhasını anlayışla karşılayayım...

ücret ödediğimi nerden çıkardın ki iş bilmemeye yolunacak kaz gibi seviyenizi belli edecek bayağı ifadeler kullanmaya geçtiniz?daha anlamadan dinlemeden yargılamaya geçmişsiniz.bu zihniyetin öğrencilerinin vay haline.ücretsizken her işimi görebilecek bir imaj olduğu için aldım kullandım.tıpkı forumda paylaşılan diğer araçlar materyaller gibi.sorun mu bu şimdi?asıl sorun durduk yere sizin gibi meyve taşlayan kafalar yüzünden ağaca gına getirip meyveyi ücretli hale getiren kendi bişey yapıp sunmayıp işi topluma güzel şeyler yapanları didikleyip çomak sokmak olan kafalarda.
siz niye üzerinize alınıyorsunuz? yarası olan gucunurmuş...
üstteki yazılarını ve kendi sitesindeki konu ile ilgili yazısını okursanız ücret konusunu daha iyi anlarsınız. bilip bilmeden konuşmakta üstünüze yok. işi bilmeyen çok btrci tanıyorum kusura bakmayın :)
ortada ücret yok iken ne imajını aldım kullandım ne de tek söz ettim ayrıca...
ancak işi ticarete dökmüş arkadaş. meyve vermiyor şu anda... meyvesini satıyor... farkı anlayamayacak kadar basit düşünüyorsunuz.
kısaca ücretsizini almış olup kullananlara yazımda söz var mı bakar mısınız?
demogoji yapıp çarpıtmayın lütfen ;)

rahatsızlık duyduğumuz konu kendi üretimi olmayan bir ürünü ücretli satması. bir de vergi veriyormuş :D hazırlasın isosunu paylaşmasın...
vergi veriyorum diye ahkam kesiyordu göstersin levhasını anlayışla karşılayayım...
Vergi memuru musun da senin gibi laftan sözden anlamayana vergi levhası gösterelim.
Laftan anlamaz, sorunlu bir tip olduğunu yeteri kadar belli ettin.
Verilen ve verilecek cevapları anlama kapasiten olmadığı da aşikar. Yüzsüzlük tavan yapmış...

10 yıldır foruma üye olup kimseye bir cümlelik faydası olmayan birine cevap verme gereği duymuyorum.
Kendi imajını hazırladığını iddia etmiş olsada sitede paylaşılan farklı bir imaj bağlantısına imajı kullanmak istediğini yazmış durumda, yalan ortada.
Benim yaptığım çalışma ortada, aldığım kararın gerekçeleri ortada.
Beni eleştirecek biri benim çalışmama yakın yada daha iyi bir çalışma ortaya koymuş olmalı.
Sağ olsunlar İmajları kullanan binlerce kişiden bir kaçı gerekli cevabı vermişler burda.
Atalarımız ne güzel söylemiş "Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az."
Durumu özetleyecek daha okkalı ata sözleri de mevcut ama yukarıdaki atasözü göz önünde olunca nefes harcamaya gerek yok.
ben kendi imajımı kendim yapar aktarırım ve kullanırım ve kendi ayarlarım otomatik gelir.
başka bir arkadaşın pcye kendi özelleştirilmiş imajımı atacak kadar ayarsız değilim.
okulumdaki diğer pclere atmak üzere orjinal imaj var zaten ancak windows 10a geçiş yapmak istediğimden ve benden bu konuda talepte bulunulduğunda temiz bir imaj atmak isterim. sonuçta elimde kullanılmayan bir tahta yok gün boyu dersteyim ;)
konulardaki aktifliğim sizi ilgilendirmez. belki ben ara ara forumu takip ediyorum. belki offline takılıyorum. belki özel mesaj yoluyla iletişimim var. sizi bu konu ilgilendirir mi? 10 yıldır foruma üye olduğuma bakmışsınız ve sanırım işi bilebileceğimi tahmin edebilmişsinizdir.
10 yıldır foruma üye olup önce ürünüm deyip sonra ücrete döken zihniyetten bahsediyorum ben. ticari menfaat;)
şu vergi levhanı ekler misin? meşhur vergi verdiğin. usbleri satarken eklediğin +kdv var ya ;)

ben kendi imajımı kendim yapar aktarırım ve kullanırım ve kendi ayarlarım otomatik gelir.
başka bir arkadaşın pcye kendi özelleştirilmiş imajımı atacak kadar ayarsız değilim.
okulumdaki diğer pclere atmak üzere orjinal imaj var zaten ancak windows 10a geçiş yapmak istediğimden ve benden bu konuda talepte bulunulduğunda temiz bir imaj atmak isterim. sonuçta elimde kullanılmayan bir tahta yok gün boyu dersteyim ;)
konulardaki aktifliğim sizi ilgilendirmez. belki ben ara ara forumu takip ediyorum. belki offline takılıyorum. belki özel mesaj yoluyla iletişimim var. sizi bu konu ilgilendirir mi? 10 yıldır foruma üye olduğuma bakmışsınız ve sanırım işi bilebileceğimi tahmin edebilmişsinizdir.
10 yıldır foruma üye olup önce ürünüm deyip sonra ücrete döken zihniyetten bahsediyorum ben. ticari menfaat;)
şu vergi levhanı ekler misin? meşhur vergi verdiğin. usbleri satarken eklediğin +kdv var ya ;)
İşten anlayan bir tip olsan bu kadar uzatmaz çeker giderdin. Yeteri kadar densizlik yaptın.

işten anlıyorum ticaretten anlamıyorum senin gibi ;)
densizlik eleştirmek ise kenara çekil çünkü daha çok eleştiririm.
İster ticaret yaparım ister ücretsiz paylaşırım, benden daha iyisini yapmadığın sürece bu seni ilgilendirmez, harcadığım emeği bilen bilir bilmeyen senin gibi öter durur.
Eleştirmek değil ürümek denir buna ancak. Ürümeye devam etmek istiyorsan meydan burda, yüklen klavyene.

İster ticaret yaparım ister ücretsiz paylaşırım, benden daha iyisini yapmadığın sürece bu seni ilgilendirmez, harcadığım emeği bilen bilir bilmeyen senin gibi öter durur.
Eleştirmek değil ürümek denir buna ancak. Ürümeye devam etmek istiyorsan meydan burda, yüklen klavyene.
bu nasıl bir egodur :) eleştirmek için illa kendi imajımı buraya atmam mı gerekiyor :)

konuya şu ticaretten dolayı vergi vermekle yükümlü olduğun vergi levhanı ekler misin?

şu + kdv olayını hala anlayamadım. açıkla da herkes öğrensin.

benim bildiğim işyerleri vergi veriyorsa bunu göstere göstere duvara asar. sen ise eklememek için konuyu değiştirmekten başka bir şey yapmıyorsun.

şu sattığın flash belleklerdeki +kdv devlete veriyorsan giderim. bana özel mesajdan gönder ben de konudan özrümü diler sözümü geri alır çeker giderim :)

yoksa vergi haftası geldiğinde vergilendirilmiş kazanç kutsaldır demenin bir anlamı yok.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri