Faz1 Faz2 Faz3 Windows 10 İmaj

Kodla Büyü
elinize sağlık hocam güncelleme yapmak için bende indirmek istiyorum ama google.drive.com engellendi hatası alıyorum kota sorunundan dolayı mı? yeni güncellemeyi bekleyeyim şurada

indirme linklerinde 1. ve 2. linkler dolmuş 3. ve 4. linkler de internet hatası veriyor açmıyor hocam

Linklerde sorun yok hocam. Farklı tarayıcı ile deneyin.
evet arkadaşlar linklerde sorun yok ben haber vermek için söylemiştim hocam. ben kendi Drive ıma ekledim ordan indirmeye çalıştım (https://prnt.sc/mSBdwHld2z7Y), indirme direk başladı. Diğer türlü İDM ya da farklı tarayıcı şeklinde denememe rağmen indirme sayfasına ulaşılamıyordu yoğunluk oluyor sanırım herkes aynı anda indirmeye çalışınca. Teşekkür ettim hocam elinize emeğinize güzel sesinize sağlık :)

Emsile hocam imajlarınızı tahtaya kurdum. Şu an için sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. İmajlarınız için şöyle küçük bir katkıda bulunmak isterim. Chrome için ücretsiz bir uBlock origin diye bir eklenti var. Bu eklentiyi kurduğumuzda google da arama yaptığımızda ve youtube üzerinden bir video izlediğimizde reklamlar çıkmıyor. Öğrenciler için de olumsuz olabilecek bazı içeriklerin önüne geçilmiş oluyor. Birçok arkadaşımız biliyordur ama bilmeyen arkadaşlarımız varsa da yararlı diye paylaşmak istedim.

Emsile hocam imajlarınızı tahtaya kurdum. Şu an için sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. İmajlarınız için şöyle küçük bir katkıda bulunmak isterim. Chrome için ücretsiz bir uBlock origin diye bir eklenti var. Bu eklentiyi kurduğumuzda google da arama yaptığımızda ve youtube üzerinden bir video izlediğimizde reklamlar çıkmıyor. Öğrenciler için de olumsuz olabilecek bazı içeriklerin önüne geçilmiş oluyor. Birçok arkadaşımız biliyordur ama bilmeyen arkadaşlarımız varsa da yararlı diye paylaşmak istedim.
Reklam çıkmazsa bizim emeklerde tamamen karşılıksız kalıyor hocam, web sitesi masrafları, harcanan zaman... :)
Bir sonraki güncellemeyi yaparsam eğer aklımda olsun, uygulamaya çalışırım İnşallah.

Hocam ben dosyaları bir çok yöntemle indirmeyi denedim. Ancak ne hikmetse indirme yarıya geldiği zaman veri akışı duruyor ve devam etmiyor. Neden olabilir acaba?

Hocam ben dosyaları bir çok yöntemle indirmeyi denedim. Ancak ne hikmetse indirme yarıya geldiği zaman veri akışı duruyor ve devam etmiyor. Neden olabilir acaba?
Yukarıda da yazdım tekrar yazayım arkadaşlar kendi drivenıza ekleyip ordan indirin sorunsuz iniyor o zman

Son düzenleme:
bu arada ben bi kaç yıllık aradan sonra BTR olacagım. Eski den en iyi çalışan sistem Faz 2 de Windows 8.1 li imajlardı. hiç mavi ekran hatası almamıştım. windows10 da fazla hata olunca 8.1 e geçmiştim. Acaba Faz3 de Windows 8 kuran var mı durum nedir.

Faz 2 için Windows 11 yada windows10 hangisini önerirsiniz sayın hocalarım? (Ekilit te kullanıyorum)
Ben ilk başta win10 kuracaktım. Sonra Emsile hocam videosunda Faz-2 ve Faz-3 için windows 11 önermiş. Ben de win 11 i kurdum. Bizde e-kilit kullanıyoruz. Windows 11 de şu an gayet düzgün çalışıyor. Herhangi bir sorun gözükmüyor.

hocam bu imaj pardus etap i3-10. nesil işlemcili arçelik tahtada çalışır mı. pardus bolu imajı attım tahta çöktü. acil cvp verir misiniz. pardüsden gına geldi. Rufus versiyonu bile seçiyor. fat32 seçilydi acaba onu ntfs mı yapmam gerekirdi bolu pardüs imajnı yüklerken

hocam bu imaj pardus etap i3-10. nesil işlemcili arçelik tahtada çalışır mı. pardus bolu imajı attım tahta çöktü. acil cvp verir misiniz. pardüsden gına geldi. Rufus versiyonu bile seçiyor. fat32 seçilydi acaba onu ntfs mı yapmam gerekirdi bolu pardüs imajnı yüklerken
Pardus konusunda pek bilgim yok. Faz3 Arçelik tahtalarda imajım sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Geri