FAZ 2 Windows 8.1 imajı

Kodla Büyü
Daha önce EBA'da bulunan ancak sonradan kaldırılan FAZ-2 Windows 8.1 imajı. Aşağıdaki linkten part1 ve 2'yi indirp, rardan çıkartın. (19Gb imaj dosyası olduğu için 15GB Drive'a sığmaz diye düşünüyordum, o yüzden part lara böldüm. Sıkıştırınca da 15Gb'ın altına düştü. )
içinde sistem geri yükleme kılavuzu da var. Eba'da bu imaj yayındayken yer alan tüm dosyalar burada da mevcuttur.

(11.11.2015)
https://drive.google.com/open?id=0B1GVLSa3CvirSFd5OWk1SnMwLTg

hocam çok teşekkürler bende bunu arıyodum.rufus ile çok kolaydı sistem kurulumu.ancak ben aynı flash belleği aynı imajı aynı rufusu kullanmama rağmen hata verdi flashı sonuç olarak ayarlayamadım.şimdi başka flash bellekle denicem.Ayrıca bu iki partı hangi yolla birleştireyim.adım adım yazarmısınız.bu problem kafamı çok dağıttı :(

Son düzenleme:
hocam çok teşekkürler bende bunu arıyodum.rufus ile çok kolaydı sistem kurulumu.ancak ben aynı flash belleği aynı imajı aynı rufusu kullanmama rağmen hata verdi flashı sonuç olarak ayarlayamadım.şimdi başka flash bellekle denicem.Ayrıca bu iki partı hangi yolla birleştireyim.adım adım yazarmısınız.bu problem kafamı çok dağıttı :(
hocam ben daha kurulum yapmadım ama iki partı da zip dosyalarını aynı klasöre kopyalayın sonra part1'e sağ tuş buraya çıkart yapın kendisi otomatik part2yle birleştiriyor iso dosyası boyutu 19 gb oluyor

hocam bende imaj var ama rufus ile flash belleği imaj kurmaya hazır hale getiremiyorum.aynı rufus aynı flash aynı imaş.yapınca turuncu-beyaz desen çıkıyor.sol üstte yanıp yanıp sönen - işareti oluyor

S.a hocam bu yüklediğiniz imajı indirip format attım ama fatihe bir türlü bağlanmıyor. Telefonun internetini açıyorum ona sorunsuz bağlanıyorum internete girebiliyorum ama.

Arkadaşlar imaj flashı nasıl oluşturuluyor. İyi bir anlatım dosyası var mı elinizde. Hiç oluşturmadım öğrenmek istiyorum.

Arkadaşlar bişey sorucam , bir ilk okuldan bana tahtaları sıfırlamam için ricada bulundular, tahtalar faz2 ve windows 8.1 yüklü, yükseltme yapılmamış, win10 imajı yüklesem etkinleştirme sorun oluyor mu deneyen var mı?

Geri