Faz 2 MK-V6 Windows 10 Ebaadmin Şifresi

Kodla Büyü

timeless

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta yazdığım gibi

Faz 2 MK-V6 Windows 10 Ebaadmin Şifresi gerekiyor. hafizoglu.net site üzerinden istekte bulundum ama bir dönüş olmadı. Şifre elinde olan arkadaşlar özelden atarlarsa sevinirim. Okul mail adresi de verebilirim. Teşekkürler.

mahmuthoca deneyin olmazsa usb ile şifre kırıp yeniden imaj alabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba faz 2 için hafızoğlu nette link kaldırılmış sanki yeni linki olan varsa paylaşabilir misiniz acaba

O şifre değil hocam, forumda @Emsile hocamızdı galiba hazırladığı imajın şifresi lazım. Kendisine sitesi üzerinden istekte bulundum fakat dönüş yapmadı.
site üzerinden gelen her isteğe cevap verdim hocam. Bahsettiğiniz şifre clonezilla kurulum siyah ekrandaki şifre ise, eski imajlarda "hafizoglu.net" yeni imajlarda "mahmuthoca" son 2 yıldır bunlar dışında şifre kullanmadım. Bunlar değilse farklı bir şifre istiyorsunuzdur, açıklarsanız yardımcı olurum.

Arkadaşlar merhaba faz 2 için hafızoğlu nette link kaldırılmış sanki yeni linki olan varsa paylaşabilir misiniz acaba
Aradığınız imajın indirme adresi aktif değilse, güncel versiyonı yayınladığım için eskiyi kaldırmış oluyorum.
Adreste en son yayınlamış olduğum imajlar mevcut.
https://www.hafizoglu.net/category/fatih-projesi-etkilesimli-tahta-imajlari/
Bu hafta için fırsatım olursa yukarıdaki adreste, güncel faz 1-2-3, bir arada olmak üzere bir windows 10 imaj yayınlamış olacak bir engel çıkmazsa.

site üzerinden gelen her isteğe cevap verdim hocam. Bahsettiğiniz şifre clonezilla kurulum siyah ekrandaki şifre ise, eski imajlarda "hafizoglu.net" yeni imajlarda "mahmuthoca" son 2 yıldır bunlar dışında şifre kullanmadım. Bunlar değilse farklı bir şifre istiyorsunuzdur, açıklarsanız yardımcı olurum.
Maili tekrar kontrol edeyim. Ebaadmin kullanıcısı için gerekli şifre lazımdı hocam. Bu arada imaj için teşekkürler :)

mahmuthoca yı iyi tahmin etmişim. Bildiğim filan yoktu.

Geri