Faz-2 Imaj - Mart 2021 (Uzaktan Eğitime Uyumlu - UEFI)

Kodla Büyü
Kalibrasyon yaparken takıldı kaldı, 2. aşamaya (noktalı daireye) geçmiyor. Dokunmatiği kapatıp açarak kalibrasyondan çıkabildim. 2. aşamayı ayarlardan "Gelişmiş Kalibrasyon"'daki tiki kaldırıp öyle, ayrıca yapabildim. Programı kaldırıp yeniden yüklesem, sorun düzelir her halde. (Faz-2 Amd işlemci)

hocam öncelikle emeğiniz için teşekkürler ancak linklerden indirmek istediğimde çalışmıyolar. başka bir adreste de var paylaşımınız orada da indirmeye başlıyor ancak sonunda başarısız yasak hatası alıyorum. internette yazan yöntemlere rağmen bir sonuca ulaşamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

hocam emekleriniz için teşekkürler ancak link kaldırılmış biz faydalandık :) rica etsek tekrarlarımısınız..

hocam emekleriniz için teşekkürler ancak link kaldırılmış biz faydalandık :) rica etsek tekrarlarımısınız..
Hocam yeni imaj yayınladığım için dosyaları silmişim.

FAZ-2 etkileşimli tahtalar için oluşturduğum güncel sürümlü imajdır.

Özellikleri:
* 4 Mart 2021 tarihi itibarıyla sistem ve programlar günceldir.
* Faz-2 tahtalar ile uyumludur. (AMD ve INTEL her ikisine de uyumlu)
* Tüm diski sıfırlar.
* Imaj boyutu 11.5 GB'tır.
* Etkinleştirme otomatik gerçekleşir (Tahtanın kendi orjinal keyi ile etkinleşir).
* Şifresizdir ve kullanıcı yönetici yetkilidir.
* Uzaktan eğitime tam uyumludur. Gerekli program ve ayarlamaları yapılmıştır.
* Yüklü programlar listesi için görseli inceleyiniz (Bu imajda Office 2016 tercih edilmiştir.)
* Yerel Disk(D) --> Araçlar klasöründe Wub (Windows güncelleme servisini kapatır, tahta güncelleme almaz. Sistem etkinleştikten sonra güncellemeleri kapatmanızı öneririm) ve TimeFreeze (Sistem koruması sağlar. Güncellemeleri kapattıktan sonra yüklenir. Kurulum sırasında cache bellek değeri olarak 15.360 değerini girin) vardır.
* USB belleğe yükleme işlemleri için;
- Universal USB Installer: Clonezilla seçilip NTFS ile formatlanır.
- WinSetupFromUsb: Program ekranında ilk aşamada NTFS ile formatlanır. Sonra 4. seçenek olan Linux ISO ile imaj dosyası seçilip eklenir.
- Ventoy: Rahat bir yükleme işlemi vardır. Forumda bir çok videolu anlatımı mevcut.
- Rufus: Rufus ile hata yapmamak için birkaç alternatif kurulum imkanı vardır
-> MBR - BIOS - NTFS (syslinux dosyasını indirip sağlıklı bir şekilde yapar)
-> GPT - UEFI - NTFS (seçimden sonra iso mod seçilerek devam edilmeli, Secure boot kapatılmalı)
-> GPT - UEFI - FAT32 (seçiminden sonra DD mod seçilerek devam edilir.)

* Google Drive linki paylaşıyorum ve maalesef kısa sürede kota dolumu oluyor. Bu sorunu çözmek için videoyu izleyiniz.

İndirme Linkleri:
Link
Alternatif 1
Alternatif 2
Alternatif 3

Ekli dosyayı görüntüle 69278 Ekli dosyayı görüntüle 69279 Ekli dosyayı görüntüle 69280 Ekli dosyayı görüntüle 69281
Hocam bir sorum olacak.Ben bu imajlarınızdan mart 2021 i kurdum ve dokunmatik problemleri fazla olmadı.Fakat güncel 2022 win 10 imajları yükledim ve dokunmatik problemler artmaya başladı.Acaba bu sorun imajdan mı kaynaklandı.Birde bu şekilde elinizde hazırlanmış win 11 imaj var mı faz 2(VESTEL GRİ) tahtalara uyumlu.Win 11 de dokunmatik problem olayı az oluyormuş.

Geri