Faz 2 Etkileşim Tahta ID Numaraları Nerede Yazıyor?

Kodla Büyü

patlıcan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuzdan 4 tahta başka okullara taşındı. Taşıma yapılmadan önce baktım tahtaların yan tarafında barkotlu etiketler vardı. Ben de tahta id numaralarıdır diye, bu etiketlerin hepsinin fotoğrafını çektim. O esnada dikkat etmeden çekmiştim 4 tahtanın etiketini de. Şimdi bu etiket fotoğraflarına baktım hepsinde de Product NR diye bir numara var ama numara her tahtada aynı. Ben yanlış yerin mi fotoğrafını çektim acaba? Bu giden tahtaların ID numaraları nerede yazıyordu acaba? Milli Eğitime bildirmemiz lazımmış. Bu numaraları tespit etmem lazım.

Yandaki barkod aynı olmamalı hepsinde. Vestelden gelenler de kayıt için bu barkod numarasının fotoğrafını çekiyorlardı çünkü.
16 haneli bi barkod numarası var bize .
Bir de kasanın arka kısmında Windows key inin olduğu bir etiket var. ID dedikleri o mudur bilmiyorum

Evet hocam arka tarafta sadece bir numara olan barkod varmış, baktım her tahtada bu barkod numarası farklı. Ben de öndeki büyük barkodun fotoğrafını çekmiştim. Neyse giden tahtaların numarasına bir şekilde ulaşacağız artık. Bilgi için teşekkürler hocam.

Ben resimde görünen barkodun resmini çekmiştim. Resimde okunmayan bi barkod daha var. Sanırım lazım olan barkod o.

Ekli dosyalar

• IMG_20190905_100532.jpg
    IMG_20190905_100532.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 17
Geri