Faz 2 Et sorunu.. servisatk.ini...yardım lütfen..

Kodla Büyü

fulbt

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba.. başka bir başlık altında da sormuştum ama pek ilgilenilmedi.. Birisi mutlaka karşılaşmıştır bu sorunla diye düşünüyorum.. açılan pdf dosyaları atak kurduktan sonra açılmadı..
Bende uac ayarlarını administrator olarak değiştirdim.sonuç
birçok arkadaşım gibi anahtarla E.T açınca normal kullanıcıda sorun yok.ama Administrator moduna geçince benden sınıf bilgisi istiyor.sınıfı doğru da girsem yanlışda girsem tahta kendini kitliyor.Program iptal anahtarı takınca hem normal kullanıcıda hem yöneticide açma anahtarı oluyor çok ilginçtir.Dolayısıyla program iptal olmuyor. servisatk.ini hatası alıyorum.

bu sorunun aynısını faz 2 de yaşıyorum. uac ı eski haline getirdim yine olmadı..deepfreeze de pasif halde:( şimdi atak kalkmıyorda. nasıl düzeltebilirim???
bu arada başka başlık altında yazılmıştı ama..çözüm yok.. bu sorunun çözümü var mı?? yoksa tahtayı baştan kurmalı mıyım??? baştan kursam bile pdf'leri atak yükledikten sonra nasıl açarım?? teşekkürler...

Bence BT'nize "Bizim servisatk şeysi gene bozuldu" de düzeltirler.
Ayrıca bi' de BTE'nin sitesinde "Projeler" bolümünde "ATAK" var. Altında da kocaman düğme var "Beni İndir" diyen. Niye ona bi'tıklamıyorsunuz?

Hocam kullandığınız imajı ve Windows sürümünüzü bilmiyorum ama hazırlamış olduğum imaja bir göz atın isterseniz

Son düzenleme:
Geri