faz 1 tahta için win7 imaj bulamıyorum

Kodla Büyü
Arkadaşlar,
faz 1 için mersin ekibinin win 10 imajını denedim. Çok iyi.
(Win 10 15 dk da kuruyor neden illa imaj, klavye küçülüyordu mersinden bir arkadaş da onu çözmüş sağolsun. )
Bakın win 7 çıktığında başedebileceği en büyük dosya boyutu 4.7 gb idi. Yani şimdi terabytlar var mantıklı olursak win 10 her dosyaya karşı çok hızlı [win 7 kurulumunda dosya çok az win 10 da ise ses ve görüntü kalitesi için çok fazla 4 kat fazla dosyaya rağmen açılış aynıysa demekki hızlı. NETTE ZATEN KIYASLANAMAZ WIN 10 RAKIPSIZ BIRŞEKİLDE HIZLI] kurulumu kolay dokunmatik hariç TÜM SÜRÜCÜLERİ de tanıyor VE ANINDA İNDİRİP GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR KURUYOR. (Gate dokunmatik sürücü de minnacık indirip hep kullan.)
Win 10 un daha da hızlı olması için.
1. destroy win 10 spying v. 1.6 softpedia veya download com dan indirip kurun. ( çok yere bilgi gönderimi engelemek için)
2. lazım olursa diye kullanılmayan hiç bir program kurmayın.
3. efi yada uefi biosu (hatta AHCI yi) devre dışı bırakın
4. yukarıya bağlı mecburen hdd yi sıfır formatlayıp tüm partititonları silin.
5. c ve d ikiye bölüp kurulumu yapın.
6. masaustu dahil olmak üzere belge resim video muzik hepsini birer klasör açıp d ye yönlendirin. (Bu şunun için: tekrar win 10 formatını 15 dk da atacaksınız cunku ve belge vs.. hiç kaybolmayacak. formattan sonra yalnız bu işlemi tekrar yapıp aynı klasorlere yonlendirince masaustunuz bile aynen geri gelevek. (NOT BUNU WIN 7 DE UĞRAŞTIM MASAUSTU ICIN YAPAMADIM
7. Okulda fiber var et az ise (25 gibi) güncellemeleri ağdan al ayarı açık olsun; fiber yok ve 30 üzeri e-t varsa bu ayarı tamamen kapalı tutun, tüm dünyaya açarsanız da kesinlikle yavaşlayacaktır.

(NOT: ESKIYE AŞIK OLMAKTAN VAZGECELİM. YENI MUTLAKA YENIDIR - Değilse mağara dönemine mi dönelim aynı şey değil mi - HATIRLAMAYA ÇALIŞIN LÜTFEN WIN 7 ÇIKTIĞINDA DA HALA XP SÜPER EN IYI XP BAŞKA İYİ YOK DEDİĞİMİZ GÜNLERİ UNUTMAYALAIM. TEKRARA AYNI ŞEYİ YAPMAYA GEREK YOK) Aşağıdaki linkten (WİN 10 KURULUYKEN) kendi et miz için iso oluşturup ordan kurarsak standart olandan daha da çabuk kurulum olacaktır.
HERKESE SEVGİLER SAYGILAR

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4028192/windows-create-an-iso-file-for-windows-10

Geri