FAZ-1 OKULA UYGUN WİN_7 FORMAT ATIP İMAJ ALMAK SİZCE ?

Kodla Büyü

Ulubatlı_Hasan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar malum Faz-1 Tahtalarda win 10 kasıyor..
Ben diyorum ki tahtayı kendim formatlasam okulun ihtiyaçlarına göre programları yüklesem sonra imaj alsam hepsine çaksam nasıl olur ?

Son düzenleme:
Ben gittiğim her okulda bir tahta formatlar imajını alırım. Hatta her sene başında tüm tahtaları formatlarım. Vesdijman şifresini hiç kullanmadım diyebilirim. Ama cr ack li program kurmadan da halledebilirsin hocam. Hemen her programın ücretsiz muadili var.

Merhaba arkadaşlar malum Faz-1 Tahtalarda win 10 kasıyor..
Ben diyorum ki tahtayı kendim formatlasam okulun ihtiyaçlarına göre programları yüklesem sonra imaj alsam hepsine çaksam nasıl olur ?

NOT : Buradaki problem şu kullanacağım programların bir kısmı crackli işletim sistemi de dahil olacak sıkıntı olur mu sizce ?

Sonuçta birçoğumuz Bilgisayar laboratuvarlarında işletim sistemi de dahil crackli kullanıyoruz yani orijinal değil...
Birçok okul düşündüğünüz gibi yapıyor

Ben gittiğim her okulda bir tahta formatlar imajını alırım. Hatta her sene başında tüm tahtaları formatlarım. Vesdijman şifresini hiç kullanmadım diyebilirim. Ama cr ack li program kurmadan da halledebilirsin hocam. Hemen her programın ücretsiz muadili var.
Hocam programları hallederiz bir şekilde o mesele değilde Windows 7 yi nasıl etkinleştiririz.. Bildiğim kadarıyla faz 1 tahtalarda ürün key leri rom da gömülü değil..

hocam ben kendim win 7 kurdum imajı aldım kafam rahat. sadece ofis lisanslı diğerleri lisanssız. microsoft zaten eğitim kurumlarında lisansı sorun yapmıyor

norton ghost ile imaj alıp atabilirsin hocam. kolay ve basit bir yol. yalnız güzelce yükle hangi programları istiyorsanız. sonra tek tek yüklemek sıkıntı yaratmasın

Geri