Fax yollama etkinliği

Kodla Büyü

bravehard2010

Süper Üye
Süper Üye
Yarın fax yolayacaklar buradan bildirsin sesimiz artsın.
İlk olarak ben yazayım yarın ilk fırsatta fax yollayacağım.

Bilgiler
Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğüne Dilekçe şeklinde göndersinler. Dilekçelerine YÖK'ün kararını da eklesinler. Karar gereği elde etmek istedikleri haklarını ve TTKB 9 sayılı kararın değişmesi gerektiğini belirtsinler. Ayrıca kendi iletişim bilgilerini de dilekçeye eklesinler.

Fax No: 0 312 425 30 94 Faxa Daire Başkanı Nalan Demir’in Dikkatine diye not düşerlerse daha iyi olur.

Dilekçe Örneği hazırladım

Ekli dosyalar

• IMG_29349753872168.jpeg
    IMG_29349753872168.jpeg
    22.3 KB · Görüntüleme: 1,836
  • Dilekçe Örneği.rar
    7.8 KB · Görüntüleme: 62
fax imkanım yok ama sabah YÖK kararının tam fotokopisi elime ulaşırsa gönderecek arkadaşlara paylaşacağım...Ayrıca faxlar gidince haberim olursa, Nalan hanımı bilgilendirmeye çalışacağım.

Ayrıca yarın toplantıyı sabah mı öğlesonu mu yapacaklarını bilmediğimiz için dilekçe ve yök kararı ne kadar erken faxlanırsa o kadar iyi olur.

Hocam kararı yarın bizlere yollayın ya da buradan paylaşın ki hemen yollayalım.
Ben 13 gibi yollayacağım dersim var çünkü.

Toplantı başlamadan 1-2 fax gönderebilirsek iyi olur. Fax imkanı olan 2 arkadaşımız şimdilik dilekçelerini ve başlıktaki yazıyı gönderirse iyi olur. Yazının tam haline 9-9.30 gibi ulaşmaya çalışacam.

Arkadaşlar Hüseyin Kurt hocamızla görüştüm BTE derneği başkanına YÖK yazısını göndermiş. Başkan elden götürecekmiş Öğretmen Yetiştirme Müdürlüğüne. O nedenle fax göndermek isteyenler forumdaki yazıyla birlikte dilekçelerini göndersinler...

karar yazısını beklemeyin. Sadece BTE derneği başkanında var.

+1

arkzadaşlar eğer bu durum onaylanırsa, böte mezunları teknik öğretmen tazminatı da alabiliriz sanırım bu konuda kesin bir bilgi yada gelişme var mı acaba faxdaki dilekçe örneğihde buna da değinilmesi gerekli bence

tahtakama' Alıntı:
+1

arkzadaşlar eğer bu durum onaylanırsa, böte mezunları teknik öğretmen tazminatı da alabiliriz sanırım bu konuda kesin bir bilgi yada gelişme var mı acaba faxdaki dilekçe örneğihde buna da değinilmesi gerekli bence[/]
aman hocam dur. Tefli arkadaşların kalbine indirme

faxla dilekçe gönderen arkadaşlar, YÖK'ün yazısını da ekte gönderdiler mi acaba?

Yök yazısı ve dilekçe yi faksladım.Ama şunu görüyorum az kişi yollamış zor birşey değil yaw ...
+1

akyildiz41' Alıntı:
tahtakama' Alıntı:
+1

arkzadaşlar eğer bu durum onaylanırsa, böte mezunları teknik öğretmen tazminatı da alabiliriz sanırım bu konuda kesin bir bilgi yada gelişme var mı acaba faxdaki dilekçe örneğihde buna da değinilmesi gerekli bence[/]

Boyle yazıyorsunuz sonra, tefliler diyorsunuz... Yazacak birşey bile bulamıyorum. Ogretmen olmus ve insan yetistirecek olanlarin bu hali (tef - bote farketmez) gercekten uzucu. 100 lira fazla Alsan bana ne zararı var. Zaten maaşların durumu ve enflasyon belli.

Ayrıca 657 deki ilgili madde değişmeden ve mesleki eğitim kurumlarında çalışmadan o tazminatı zaten alamazsınız. İlkogretimdeyken ben de alamadım. Öyle öğrencilerim var ki formatorlugu özlüyorum zaman zaman. Hele simdi bi de liseler zorunlu olunca...

adeministrator' Alıntı:
akyildiz41' Alıntı:
tahtakama' Alıntı:
+1

Boyle yazıyorsunuz sonra, tefliler diyorsunuz... Yazacak birşey bile bulamıyorum. Ogretmen olmus ve insan yetistirecek olanlarin bu hali (tef - bote farketmez) gercekten uzucu. 100 lira fazla Alsan bana ne zararı var. Zaten maaşların durumu ve enflasyon belli.

Ayrıca 657 deki ilgili madde değişmeden ve mesleki eğitim kurumlarında çalışmadan o tazminatı zaten alamazsınız. İlkogretimdeyken ben de alamadım. Öyle öğrencilerim var ki formatorlugu özlüyorum zaman zaman. Hele simdi bi de liseler zorunlu olunca...

hocam ne varmış halimizde.(benimde mesajım geçtiği için cevap yazıyorum) her zaman biz bötelilerin açtığı konulara sataşan tefliler. (siz olmayabilirsiniz) sınıf öğretmenlerinin meslek lisesine atanmasına gıkları çıkmadı. ama nedense böteliler birşey diyince kıyamet kopuyor. ondan sonra biz birşey diyince yok öğretmenliğe yakışmıyor yok bilmem ne.
neyse herkes sağlıcakla kalsın. kimsenin ne ekmeğinde ne de mevkisinde gözümüz var. ama özellikle bazı arkadaşlar şunu unutmasın. bizim meslek liselerine gitmemize karşı çıkanlar kendileri de ortaokullara ve düz liselere atama istemeyecekler.

Geri