Fatih Projesi ve Okul BT Rehber Öğretmenliği

Kodla Büyü

bikaris

Site Gezgini
BT Rehber Öğretmeni arkadaşlarım,
Ben 4-5 yıldır BT Formatörlüğü yapan branşı Biyoloji olan bir öğretmenim. Bu yıl Fatih projesi kapsamında lisede görevlendirildim.Bulunduğum lisede BT sınıfı yok ve Akıllı Tahta Kurulumu ise tamamlanmamış. Yani tahataları kullanamıyoruz. BT sınıfı da yok. Ben ne yapacağımı şaşırdım. Şimdilik depoya indirilen bilgisayarlardan bir kaçını çıkardım . Formatladım ve bir tanesine kütüphane programı yükledim.Kütüphaneye koyacağım diğerlerini de okulun çeşitli yerlerine yerleştireceğim . Öğrenciler kullansın diye. Sonra ne yapacağım? Benim durumumda olan var mı? Bana yol gösterir misiniz?

:( :( :idea: :++:

Alt yapıdan bahsetmiyorsan geç kalmışlar bence duvara monte etmeye...Önce kurulmasını bekleyeceksin hocam, daha sonra içerikler var yerel disk d ye kopyalacaksın,program eksiklerini halledeceksin, coşku zambak flash bellekleri getircek öğretmenler onların açılması için gerkeli programları kuracaksın.Öğretmenlerin sorunları v.s derken...
İş bitmez yani rahat ol :D

braddock26 arkadaşım teşekkürler.
Bu söylediklerinin bir kısmını forumdan okudum. Hatta eba ve nine den programları indirip biraz baktım. Gerçi tahtalar takılmış ama sistem kurulu değil. Kullanıma başlama konusunda 2. dönemi bulur diyorlar. Bu dönemin sonuna kadar ne yapmalıyım. Zamanımı nasıl doldurayım acaba?

:( :( :idea:

Sistem kurulu değil derken?windows 7 ler çalışmıyor mu?
Bİz daha muayene ile okula kabul etmedik ama vestelle protokol vardı nette eğitim öğretim aksamasın diye kullanmaya başlanabilir diye . Bir bak istersen

Geri