FATİH Projesi-Etkileşimli Sınıf Yönetimi kursuna katılmak(?)

Kodla Büyü

trilaylayloom

Aktif Üye
Etkileşimli sınıf yönetimi hizmetiçi eğitimine katılmak istiyorum, bunun için fatih eğitmeni olmam koşulu aranıyor. Daha önce 2010 yılında Akıllı Tahta Kullanımı Kursu adı altında bt öğretmenlerine verilen 10 günlük eğitime katıldım bu eğitim beni Fatih Eğitmeni yapar mı?
Yapmadığını varsayarsak Fatih eğitmen eğitimi kursuna katılmam gerekiyor, bu kursa katılmak içinse online güncelleme eğitimini almış olmam gerektiği yazıyor. Online güncelleme eğitimi de sanırım 23 mart tarihinde sona erdi. Ve online eğitime ulaşmak için de başka bir eğitime katılmış olma şartı vardı sanıyorum.

Bu durumda Etkileşimli Sınıf Yönetimi eğitimine katılmamın bir yolu var mıdır? Bu yolları izlemiş birisinden ya da eğitmenlerden yardım bekliyorum.

FATİH Projesi - Etkileşimli Sınıf Yönetimi Eğitici Eğitimi Kursunu almak için Fatih Projesi Eğitmeni olmak gerekiyor ve Fatih Projesi Eğitmen Eğitimi Güncelleme Kursu'nu almış olmak gerekiyor.
Fatih Projesi Eğitmen Eğitimi Güncelleme Kursu'nu almak için- Fatih Projesi Eğitmeni olmak gerekiyor.
Fatih Projesi Eğitmeni olmak için Merkezi kurs olan FATİH Projesi - Eğitimde Teknoloji Kullanımı Eğitici Eğitimi Kursunu almak gerekir.

Kısacası hocam senin ilk yapacağın şey Eğitimde Teknoloji Kullanımı Eğitici Eğitimi Kursu almak.

Geri