fatih projesi eğitmenleri

Kodla Büyü

6fatma8

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
ankarada fatih projesi eğitmeni olarak yetiştirilen arkadaşlar bulunduğunuz ilçede kurs verimi ile ilgili herhangi bir işlem yaptınız mı bir de mail geldi mi size merkezden

Evet arkadaşlar çankaya bölgesi olarak bugün eğitimlere başladık. İlk gün gayet keyifli ve istekliydi....

ben 8 saat hızlandırılmış kurs verdim şimdi aynı kursiyerlere bir de 30 saat kurs var

mert_aylan' Alıntı:
ben 8 saat hızlandırılmış kurs verdim şimdi aynı kursiyerlere bir de 30 saat kurs var
8 saatlik kurs planı elinizde varmı hocam yoksa genel tanıtım ve starboard mı anlattınız?

ilden göndermişlerdi hocam kurumnette şimdi görevlendirildiğim lisedeyim yanımda da yok yarın gönderirim

aman hocam ben istemiyorum zaten bu şekilde iyiym onlar ses çıkarmadıkça sorgulamam kurs açacakmıyım diye :)

fatih projesi eğitmenliği kursuna katılmak istiyorum aslında ben katılmak avantaj mı dezavantaj mı ona göre ilçe formatörümle irtibata geçeyim.

fatih eğitmeni olmak için kurs falan açılmıyor değil mi arkadaşlar.

gokhan_keskin55' Alıntı:
fatih eğitmeni olmak için ne yapmamız lazım?
Hocam Merkezi Hizmetiçi Eğitim Kurslarından FATİH PROJESİ EĞİTİMDE TEKNOLOJİ KULLANIM KURSUNU(30 saat) almanız gerekiyor...

Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü - MERKEZE BAĞLI TAŞRA / BAKANLIK

Ankara mı oluyor?

Geri