Fatih Projesi Eğitmen Görevlendirilmesi

Kodla Büyü

emirkazim

Aktif Üye
Bakanlığımız ilgi emrine istinaden FATİH Projesi kapsamındaki öğretmen eğitimlerini ve Proje ile ilgili diğer iş ve işlemleri yürütmek amacıyla ilçe millî eğitim müdürlüğümüzde Bakanlık Makam Onayı ile 11 Aralık 2018 tarihinden itibaren 6 ay süreyle FATİH Projesi eğitmenleri görevlendirilecektir.

Buna göre İl Millî Eğitim Müdürlükleri; merkezi olarak yapılan FATİH Projesi kapsamındaki eğitmen eğitimi kurslarına ve "FATİH Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu" uzaktan eğitimine katılan ve başarılı olan Bilişim Teknolojileri öğretmenleri arasından yeni görevlendirme teklifi yapabilecektir.

Üzerinde yöneticilik, MEBBİS vb. görevi bulunanların teklifleri kesinlikle yapılmayacaktır. İstekli olan öğretmenlerimizin başvurularını dilekçe ile 11.12.2018 tarihi mesai bitimine kadar okullarına yapması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

ARKADAŞLAR BU GÖREVLENDİRME BİLDİĞİMİZ FORMATÖRLÜK MÜ OLUYOR? YOKSA BAŞKA BİR ŞEY Mİ? BİLEN YARDIMCI OLABİLİR Mİ ACABA. TEŞEKKÜRLER

hocam bunda ilçe formatörü oluyorsun. derse girmiyon ilçedeki btr lerden sorumlusun.Ama FATİH Projesi kapsamındaki eğitmen eğitimi sertifikasını alman gerekiyor olabilmen için muhtemelen sende yok.Almış olsaydın bilirdin

Sertifikası olmayanlara kurs vereceklerdi aynı yazıda yazıyordu.İlçede görevli oluyorsun.

Hocam bir zzamanlar bunun eğitimini Ankarada aldım.
Siz bu eğitimi aldıysanız ilçede görevlendirme yapabilirsiniz.
Ek ders 18 saat üzerinden hesaplanır. İlçedeki tahtalardan ve ağdan sorumlusunuz biraz sıkıcı bir iş.

Eğer istekli öğretmen bulunamazsa Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri arasından resen görevlendirme yapılacak

Bakanlığımız ilgi emrine istinaden FATİH Projesi kapsamındaki öğretmen eğitimlerini ve Proje ile ilgili diğer iş ve işlemleri yürütmek amacıyla ilçe millî eğitim müdürlüğümüzde Bakanlık Makam Onayı ile 11 Aralık 2018 tarihinden itibaren 6 ay süreyle FATİH Projesi eğitmenleri görevlendirilecektir.

Buna göre İl Millî Eğitim Müdürlükleri; merkezi olarak yapılan FATİH Projesi kapsamındaki eğitmen eğitimi kurslarına ve "FATİH Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu" uzaktan eğitimine katılan ve başarılı olan Bilişim Teknolojileri öğretmenleri arasından yeni görevlendirme teklifi yapabilecektir.

Üzerinde yöneticilik, MEBBİS vb. görevi bulunanların teklifleri kesinlikle yapılmayacaktır. İstekli olan öğretmenlerimizin başvurularını dilekçe ile 11.12.2018 tarihi mesai bitimine kadar okullarına yapması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

ARKADAŞLAR BU GÖREVLENDİRME BİLDİĞİMİZ FORMATÖRLÜK MÜ OLUYOR? YOKSA BAŞKA BİR ŞEY Mİ? BİLEN YARDIMCI OLABİLİR Mİ ACABA. TEŞEKKÜRLER
hocam Niğde de 7 kişi görevlendirildik. hizmetçi eğitim veriyoruz. günde 5 saat kurs veriyoruz. Niğde'de 1200 öğretmen kurs alacak. burda merkeze çekme diye birşey olmadı. mesai sonrası kurs açıyoruz.
antropi .movie maker. eba ders hazırlama ses kesme. video dönüştürme vs yapıyoruz.
5 E modeline göre ders planı hazırlama gösteriliyor

Bize de yeni yazı geldi. Hali hazırda 9 etkileşimli tahta bulunan bir okulda Fatih BTR olarak görev yapıyorum. Eğiticinin Eğitimi Kursunu almak istiyorum sırf o nedenle adımı yazdırdım. Belki 1 dönemden sonra istemem.

Geri