Fatih projesi eğitmen eğitimi-İstanbul Kadıköy anadolu lises

Kodla Büyü

yağmurtan

Aktif Üye
Arkadaşlar pazartesi günü istanbul kadıköy lisesinde fatih projesi eğitmen eğitimi merkezi semineri başlıyor. MEBBİSte resen yazıyor. Okuluma yazı daha gelmedi. Yazı gelmeden seminere gitmem uygun olur mu. Ya da yazı bana tebliğ edilmeden seminere gitmesem seminerden sıkıntı çıkar mı? Görüşleriniz bekliyorum.

yağmurtan' Alıntı:
Arkadaşlar pazartesi günü istanbul kadıköy lisesinde fatih projesi eğitmen eğitimi merkezi semineri başlıyor. MEBBİSte resen yazıyor. Okuluma yazı daha gelmedi. Yazı gelmeden seminere gitmem uygun olur mu. Ya da yazı bana tebliğ edilmeden seminere gitmesem seminerden sıkıntı çıkar mı? Görüşleriniz bekliyorum.

Yazı bize geldi hocam hangi ilçedesiniz bilmiyorum ama isterseniz yazıyı göndereyim size olursa eğer idarenize gösterirsiniz.

bilisim' Alıntı:
istanbul geneli için bi seminer mi hocam? btr ler mi gidecek?

İstanbul geneli için değil sayın hocam daha önce il formatörümüz tarafından isimler alınmıştı isteyenler için. Onlar arasından seçilenler gidecek.

pendikte isim almislardi toplantida biz istememistik umarim istemedigimiz halde almazlar bizi.

gzegen' Alıntı:
pendikte isim almislardi toplantida biz istememistik umarim istemedigimiz halde almazlar bizi.

Pendikten 5 isim var hocam siz içinde olsaydınız haberiniz olurdu diye düşünüyorum zaten pendikten istekli çok fazlaydı o yüzden onlardan istemeyenlere sıra gelmez heralde:)

_su_' Alıntı:
gzegen' Alıntı:

Pendikten 5 isim var hocam siz içinde olsaydınız haberiniz olurdu diye düşünüyorum zaten pendikten istekli çok fazlaydı o yüzden onlardan istemeyenlere sıra gelmez heralde:)

Hocam sizin hangi ilçe.

hugo4545' Alıntı:
_su_' Alıntı:
gzegen' Alıntı:

Hocam sizin hangi ilçe.

Pendik

kartal da yazı geldi pazartesi 8 de kadıköy lisesi.
toplamda anadolu yakası 24 kişi yanlış hatırlamıyorsam

Geri