Fatih Projesi cihazlara wireless ile bağlanamayacak mıyız?

Kodla Büyü

karakavuz

Site Gezgini
Arkadaşlar okulumuzda fatih projesi kurulumu tamamlandI. fİBER internet tahtalara verildİ. Fakat tabletler haricinde hiçbir cihaz wireless bağlanamayacakmış sanırım. Bunun bir yolu çözümü yok mu ? En azından okul idaresindeki laptoplar falan bağlanabilse. O kadar access point niye takıldı? Ne yapacağız ?

Sadece fatih cihazları otomatik bağlanıyor hocam odalara kablolu bağlantı yapılıyor. Ama fatih wireless şifresi İnternette her yerde var bağlantıyı kendin yapıyorsun.

Merkezi bir liseye seminere gitmiştim,oradaki fatih ağına telefondan bağlandım. Wireless şifresi internette dolaşıyor,uzun bir şifre...Bence bu sorun oluşturur ilerde,umarım internet altyapı kaldırır.

Onu yaptım netteki şifreler çalışıyor. Fakat fatih ten gelen kyocera yazıcıyı kablosuz ağdan kullanıyorduk. Şimdi onu başaramıyorum. Camera sistemi de dahil

Ayrıca arkadaşlar wireless ile laptoptan ağ üzerinden güvenlik camerasını görüntüleyebiliyordum. Bir gün geçti aradan şimdi görüntüleyemiyorum? Bunun sebebi ne olabilir. Acaba access pointler cameranın mac adresini engellemiş olabilir mi ? Kablolu bağlanınca görüntü alıyorum. Fakat wireless bağlanınca alamıyorum ?

Geri