FATİH PROJESİ BT REHBERLİĞİ SINIF İÇİ UYGULAMA FORMU

Kodla Büyü

abdal

Aktif Üye
Arkadaşlar bu formda tam olarak ne yapılacak anlamadım! Bilen varsa anlatabilirmi lütfen

her öğretmenle bir kere sınıfa gireceksin bir koşede oturup akıllı tahta varsa tabletleri ne kadar kullanıyor diye takip edip form var nette indir bak onu dolduracaksın ben daha önce yapmadım ama böyle yapılacak diye anladım

gulivo' Alıntı:
her öğretmenle bir kere sınıfa gireceksin bir koşede oturup akıllı tahta varsa tabletleri ne kadar kullanıyor diye takip edip form var nette indir bak onu dolduracaksın ben daha önce yapmadım ama böyle yapılacak diye anladım
Aynen öyle yapılacak hocam. Fakat öğretmen derse girmeni istemezse bizim il formatörümüz girmeyin dedi. Öğretmene sorun ders bitiminde birlikte doldurun dedi. Birçok öğretmenin dersine girdim, bikaç öğretmenlede birlikte doldurduk. Yöntem biraz sana kalmış yani.

Sayın hocam bizim okulda tabletleri okula getirmiyorlar(zaten sadece 12. sınıflarda tablet var) öğrenciler tableti getirmiyorlarslar yine de o formu doldurmak mi gerekiyor?

hocam çok saçma bir uygulama ben hocaların dersine girip tahtayı nasıl kullanıyor kullanmıyor diye gözlem yapmaya utanıyorum, isteyen kullanır isteyen kullanmaz sonuçta mecbur birşey değil, çocuğu yerde tabletleri öğrenciler satmaya başlamış bırakın okula getiren yok zaten devlet bunu bilmiyormu biliyor ama hala ihale yapmaya devam ediyor, eee paraları böyle şeylere harcalarsa vergiler tabi artar

buyrun hocam

Ekli dosyalar

• FATİH PROJESİ BT REHBERLİĞİ SINIF İÇİ UYGULAMA FORMU - Kopya.rar
    20.1 KB · Görüntüleme: 134
V-Sınıf etkileşimli tahta programında ders kodunu girdiğimde "ders bulunamadı" hatası veriyor. Bu genel bir hata mı? V-Sınıf uygulaması yapabilen var mı? Birde V-Sınıf öğretmen APK dosyasının güncel versiyonu paylaşabilir misiniz?

Neden V-Sınıf öğretmen uygulaması MEB in sisteminde bulunmuyor da, farklı sitelerden indirip bulmamız isteniyor. V-sınıf etkileşimli tahta ve V-sınıf öğretmen uygulaması MEB'in sitelerinde yok. Tablete güncelleme ile de gelmiyor (E-Tab4). Bu kadar gizli tutulmasının nedenini bilen var mı?

Geri