Fatih Projesi Ağı için Şifre Değiştirme

Kodla Büyü

pcreis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Fatih ağının şifresini değiştirmek istiyorum nasıl değiştirebilirim?Fatih ağı için bildiğimiz modem arayüzüne girip şifre değiştirme diye bir durum yok sanırım.

hocam şifresini biliyor musunuz ki değiştirmek istiyorsunuz. F@tih ağ şifresi nedir tablet bağlantısında istiyor?

F@tih ağının şifresi tabletlerin içerisine gömülü gelmektedir. Tekrar şifre girmenize gerek olmaması gerekli.

evet, ağın biri şifre istemiyor otomatik tanılı, diğeri ise şifer istiyor. ama her türlü bağlanmıyor. belki aktif değildir henüz

arkadaşlar bizim okulda da f@tih ağı yeni geldi. öğrenciler internetten rahatlıkla bulunabilecek bu ağ şifresini girerek ellerindeki telefonla bağlanıyorlar.Şimdi bu f@tih ağ şifresini bende değiştirmek istiyorum da bu işlemi nerden yapacağızDaha önceden yapan kimse yok mu?

modem arayüzüne bağlanamazsınız diye biliyorum. Bende fiberi bağlayan TTNET yetkililerine sordum. siz bağlanamazsınız. Sadece firma bağlanabilir demişti

O internet ve o AP ler okullara neden kuruldu. Öğrenciler kullansın diye değil mi? Ben mi yanlış biliyorum. Öğrencilerin o internete bağlanmasından daha doğal ne var ki?

mehmetural' Alıntı:
O internet ve o AP ler okullara neden kuruldu. Öğrenciler kullansın diye değil mi? Ben mi yanlış biliyorum. Öğrencilerin o internete bağlanmasından daha doğal ne var ki?

öğrenciler vpn lerle istediği sitelere giriyor ve oralarda ödev araştırmıyor hocam konusuz belgesel izleyen bile çıktı daha ne diyelim siz öğrencilerin nette ders çalıştıklarını mı zannediyorsunuz

Malesef bizde de aynı sıkıntı var yönetim paneli bizde olmadığı için müdahale de edemiyoruz ne yapabiliriz?

Geri