Fatih Projesi Ağ Alt Yapısı ve NEtwork Teslim Kontrol Alma

Kodla Büyü

ay51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar fatih projesi ile ilgili komisyona resen görevlendirmem yapıldı. Sözde okullara gidip imza atmamız gerekiyor. Bugün okulun birine gittim. Okulun bilişim tek. öğrt. bütün eksiklerine yönelik form oluşturmuş. Açıkcası takdir ettim, kendileri taşeron firma yetkilileri ile yüz göz olmuş. İmza atmamış, eksik gördüklerini listelemiş çoğu teknik bilgi ancak tebrik etmek gerekir. Belki işinize yarar dikkate alırsınız

Ekli dosyalar

• fatih kontrol.rar
    17.7 KB · Görüntüleme: 157
Hocam güzel olmuş sağolun. bir şey isteyecektim bu şartların yazdığı resmi bir yazı var mı? nerden bulabiliriz?

Çok güzel ve detaylı olmuş gerçekten. Teşekkürler paylaşım için...

Evet resmi yazı olursa iyi olur, ek6 filan görünüyor mesela excel dosyasında...

arkadaşlar formu ben doldurmadım, gittiğim okulda görevli arkadaş tek tek incelemiş böyle bir rapor hazırlamış. Faz-2 ile ilgili şartnameye baktığımda o kadar teknik bilgi var ki çoğu bizi aşar. Arkadaş bilgi sahibymiş ki incelemiş. Şimdi soruyorum çoğu okulda kontroller yapılmadan tutanak imzalanıyor. Sonuçta en ufak olumsuzukta başımız ağrıyacak. Böyle bir durum karşısında sizler hangi tedbirleri aldınız. Aklıma ilk gelen herhangi bir bilgisayar servisten ve bir elektrikçiden eleman çağırıp tek tek inceletmek. Tabii ki idare ne der bilemem

Geri