fatih doküman kamera aydınlık çekim yapmıyor

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar kağıt yakın olsa dahi kamera net çekim yapmıyor.
bilgisayara bağlıyım.

contrast ve parlaklığı full yaptım.

Lamba da açık

Ne yapabilirim . Başına gelen var mı böyle bir durum.

Son düzenleme:
Genelde öyle çekim yapıyor zaten. O makinenin fiyatı 700 dolardı bi ara, hala satılıyor mu bilmiyorum. Eski teknoloji tabi, 200 liraya hd cam daha iyi çekiyor o ayrı.

Kumanda dan x1 tuşuna basınca düzeldi.
telefonda yapmıştım dahili kamera.
Ama yine de döküman kamerayı kullanmayı düşünüyorum

Son düzenleme:
Hocam kurulum cdsinden veya aver in sitesinden doküman kameranın yazılımını kurunca sphere isimli bir program geliyor. Canlı dersteyken arka planda calistirin ve ekran paylasimindan sphere isimli programı secin. Program otomatik odaklayip netlestiriyor kamerayi

Hocam kurulum cdsinden veya aver in sitesinden doküman kameranın yazılımını kurunca sphere isimli bir program geliyor. Canlı dersteyken arka planda calistirin ve ekran paylasimindan sphere isimli programı secin. Program otomatik odaklayip netlestiriyor kamerayi
Kurulum Cd sindeki programda ses ve görüntü Senkronizasyon hatası var. Ama sphere müthiş. Teşekkür ederim cevap için

Kurulum Cd sindeki programda ses ve görüntü Senkronizasyon hatası var. Ama sphere müthiş. Teşekkür ederim cevap için

Her öğretmenin evinde internet ve bilgisayar olmuyor. Okulda doküman kamerayi uygun bir yere kurup kullanıma hazır hale getirdim isteyen öğretmen gelip kullanabiliyor. Bir de okul deposunda bulduğum basit bir mikrofon sayesinde çok verimli bir düzenek oldu.

Ekli dosyalar

• IMG-20200420-WA0018.jpg
    IMG-20200420-WA0018.jpg
    54.5 KB · Görüntüleme: 30
Geri