Fatih BTR ve DYK (Destekleme Yetiştirme Kursları)

Kodla Büyü

timesgreen

Aktif Üye
Habibocak hocam ben 2. Donem icin Fatih Btr basvurusunda bulundum. Bulunla beraber DYK da acildi. Yani ogrenci basvurularindan birkac sinif acildi. Ben bu kurslari haftaici saat 15:00 - 17:00 arasinda istedim. Biz haftaici acarsak gorevlendirmemizden dolayi bir sikinti olur mu. Bizim Ft Btr den dolayi sadece haftasonu mu acmamiz gerekir. Yarin kurs siniflari icin son gun o yuzden acil yazdim hocam

timesgreen' Alıntı:
Habibocak hocam ben 2. Donem icin Fatih Btr basvurusunda bulundum. Bulunla beraber DYK da acildi. Yani ogrenci basvurularindan birkac sinif acildi. Ben bu kurslari haftaici saat 15:00 - 17:00 arasinda istedim. Biz haftaici acarsak gorevlendirmemizden dolayi bir sikinti olur mu. Bizim Ft Btr den dolayi sadece haftasonu mu acmamiz gerekir. Yarin kurs siniflari icin son gun o yuzden acil yazdim hocam
İlin birine gelen yazıda FP-Btr'lerin kurs açamayacağı yazıyor. Bana pek mantıklı gelmedi ama Bakanlıktan gelen resmi yazı.

meb-atama-ve-yer-degistirme-f133/yetistirme-kurslari-da-elimizden-alindi-t149369.html

Ekli dosyalar

• IMG-20160121-WA0000.jpg
    IMG-20160121-WA0000.jpg
    305.2 KB · Görüntüleme: 1,438
Haftaiçi saat 6 ya kadar açamazsın. Haftasonu açabilirsin. Müdür yardımcıları gibi düşün.
Bakanlık kesinlikle açamazsın demiyor. Müdür yar. açarken sen niye açamayacaksın? Bu arada önemli olan haftaiçi 6' ya kadar açmaman

Sayın hocam hafta içi fp-btr görevin bittikten sonra açabilirsin. Şöyle açıklayım, bir ortaokulda öğretmensin ve bir liseye fpbtr olarak görevlendirildin. Ortaokul saat 15:00 'de bitiyor ancak lise saat 15:40 da bitiyor ise sen ortaokulda 15:40 dan sonra yetiştirme kursu açabilirsin. Saat 15:00 de yetiştrime kursu açamazsın. çünkü lisede o saatte fpbtr görevin halen devam ediyor. Benim yazıdan anladığım bu...

Ben de köy okulundayım. İlçede bütün kurulumları tamamlanmış bir lise boş olduğu için kendi okuluma gorevlendirme yapmıyorlar. Köy okulları ayrı bir eğitim bolgesi değil mi? Neden ilçedeki okul benim gorevlendirmeme engel teskil ediyor? (Lojmanda kalyorum ve ilce 16 km uzaklkta)

asli görevi için ayrı bir ek ders alamaz diyor resmi yazıda.yetiştirme kursu asli görevimiz değil ki.ayrıca okulun normal eğitim öğretim saatlerinin dışında yani btr görevinin yapılmadığı saatlerde isteğe bağlı bir görev.ek dersini almamak için bir neden yok.

Mdr yardimcilari haftasonu kursa girip ucretlerini alabiliyor. Onlar alabiliyorsa sizinde almanizda sakinca yoktur

pcreis' Alıntı:
asli görevi için ayrı bir ek ders alamaz diyor resmi yazıda.yetiştirme kursu asli görevimiz değil ki.ayrıca okulun normal eğitim öğretim saatlerinin dışında yani btr görevinin yapılmadığı saatlerde isteğe bağlı bir görev.ek dersini almamak için bir neden yok.
+1

Bu nasil bir resmi yazidir inanmak istemiyorum direk mahkmeye gitsen hakkindir asli gorev diyor allahim ya nerde gorulmus destekleme kursu gorevi fbtr nin asli gorevi oldugu sakami bu

Bir soru da benden efendim
Bizden çıkan yazılar (Şahinbey mem) kaymakamda aşağıdaki kaymakam kısmı kayıyor 3 gündür böyle acaba neden olabilir Sayın Habip hocam.

btrci' Alıntı:
Bir soru da benden efendim
Bizden çıkan yazılar (Şahinbey mem) kaymakamda aşağıdaki kaymakam kısmı kayıyor 3 gündür böyle acaba neden olabilir Sayın Habip hocam.
Hocam,

Yazı Kaymakama gitmeden önce Dys'den pdf önizlemesi yapın. Sorun yoksa gönderin. Sorun varsa udf şablonunu değiştirerek gönderin.

Sablon olarak kullandığınız yazilari tekrardan oluşturup deneyebilirsiniz. Guncellemeler dolayisiyla olabilir

Geri