Faruk Çelik'in kızı imkansızı başardı!

Kodla Büyü
http://www.eokulegitim.com/tip-fakultes ... -puanlari/

Acibadem 511 hacettepe 535. Pekte yakin sayilmaz.

Normalde hacettepenin yatay gecislerle ilgili kati kurallari var. Mesela yukarida verdigim puan farki maximum 3 tam puan olabilir gibi. Ama yok sadece 2012-2013 ogretim yilinda gecerli olmak uzere bu maddeyi kaldiriyor. Ustune yatay gecis kararlari cumhurbaskaninin yeni atadigi rektoru bekleyince ve akabinde yeni yonetmelik+yeni rektor sak diye bu gecise imkan verince cingar cikiyo tabi. Hani haksiz da sayilmazlar bu kadar tesaduf bir arada bulunmaz pek.

algoritmax' Alıntı:
http://www.eokulegitim.com/tip-fakultesi-taban-puanlari/

Acibadem 511 hacettepe 535. Pekte yakin sayilmaz.

Normalde hacettepenin yatay gecislerle ilgili kati kurallari var. Mesela yukarida verdigim puan farki maximum 3 tam puan olabilir gibi. Ama yok sadece 2012-2013 ogretim yilinda gecerli olmak uzere bu maddeyi kaldiriyor. Ustune yatay gecis kararlari cumhurbaskaninin yeni atadigi rektoru bekleyince ve akabinde yeni yonetmelik+yeni rektor sak diye bu gecise imkan verince cingar cikiyo tabi. Hani haksiz da sayilmazlar bu kadar tesaduf bir arada bulunmaz pek.

Emin Çölaşan ve Sözcü gazetesine güvenemediğim için kesin birşey yazamıyordum ama tayinci hocam puanları eşit derken en azından bir puanlara bak da yaz yahu.

511 nere, 535 nere?

Acıbademin en yüksek puanı hacettepe'nin en düşük puanından 10 puan geride.

Hem de burssuz falan değil, Acıbadem'in burslusunun puanı 511, hacettepe'ninki 535. Arada 26 puan fark var yahu neresi eşit???

Re: Faruk Çelik'in kızı imkansızı başardı!bot dan imkan olursa

jb.can' Alıntı:
Yarın Hakk’ın dîvânına varınca;
Süleyman’dan hakkın alır karınca!...

Bizi ufak, basit, karınca kadar değersiz görüp istediği zaman üzerimize basıp hakkımızı yiyenlere duyurulur. :!:
:+1:

algoritmax' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
Acıbadem Tıp(burslu)'nun puanı Hacettepe Tıp'ın puanından yüksek değil mi! Bu yalan yanlış, çamur at izi kalsın tarzında seviyesiz haberlere halkın büyük bir çoğunluğu inanmıyor. Halk artık kimin ne halt olduğunu iyi biliyor. Gayet normal bir durum bu.. Buna benzer geçişleri yapan birçok kişi var. Geçiş yapmak istediğiniz üniversiteye başvurursunuz, kabul edilirse geçersiniz.. Geçmişte ülkeyi yiyen hatta yiyemediğini hörgücüne dolduranların elinden artık sadece çamur atmak geliyor..
Butun musluman afrika ve ortadogu ulkelerinde devlet baskanlari, krallar, yoneticiler artik luksu fantazi boyutuna getirip altin kaplama ucaklara falan biner. Sonra cikip o krali ayagi carikli, agzi acliktan kokan fakir bir adam savunur. İste ben orda takilirim, daha oteye gidemem, igrenirim insanlarin cehaletinden.

Su yorumu okuyunca ayni hisleri yasadim nedense. O bakan torpil yaptirmis olabilir, olmaya da bilir. Cikar kendi meramini kendi anlatir peki size ne oluyor? Hayir tanimadigin etmedigin bi adamin neyi yapmadigindan nasil bu kadar emin olabiliyosunda "bu halk" ile baslayan cumleler kurabiliyorsun? Su hayatta ailem disinda hic kimse icin sunu yapmamistir diyemezken sizler 24 saat gozler gibi nasil bu kadar emin olabiliyorsunuz? (buraya "sen yaptigina nasil emin oluyorsun" tarzi bi cevap gelir) Beyinlerinizdeki sorgulama devresi mi yandi? Bir kere "ulan acaba" diye sorsaniz dunya bambaska bir yer olacak. Korkmayin cehennemde yanmazsiniz bunun icin. Eger bu gunahsa soz ben ustlenecem gunahinizi. Ben hergun sorguladigim icin nasil olsa cehennemligim.
ağzına sağlık ama tayinciye ne anlatsan herşeyi kanıtlı göstersen boş bir kere adam görmek istemiyor anlamak istemiyor tamam partiyi sevebilirsin ama yanlışa yanlış demeyi öğren bi dimi fedai gibi her hükümetin hatalarını yanlışlarını gösteren eleştirilere haberlere fedai gibi atılmanın karşılığı nedir acaba bir beklentisi olmadan bu kadar görmezden gelmek zor RTE bu kadar savunmaz bu kadar partide yapılan yanlışları

puanlar yakın işte + - 26 puanın lafı mı olur töbe töbe :))) yetmez ama evet

ben yakıştıramadım bakanıma yatay geçişe gerke kalmadan direk doktor atamasını beklerdim :++:

bal tutan parmağını yalar.. bakan baban varsa olur.. rektöre bir telefon yeter.. Türkiyenin hali bu zaten..

net bildiğimiz şeylerde bile saçma sapan yalan haberler yapılıyor.

Aşağıdaki konuya bakın.. Tablo açık net.. bu konuyuda açan kişi aynı.. Yalan yanlış saçma sapan iftira karalama düzmece.. her türlü şeyi paylaşıyor bu adam. tek amacıda siyaset yapmak.. hükümeti karalamak..

19siyaHBeyaz03 isimli kullanıcı..

tamamen imam hatiplilere düşman..

tamamen siyaset yapan biri..

bunun karşılığında yazdığı herşey yalandır düşüncesindeyim.. kesinliklerde bu konuda dahi yanlış ya da yalan olan birşeyler olduğuna eminim..

Haa.. olaki doğru!

kardeşim o kadar adaletli iseniz tüm derdiniz gayeniz "adalettide" 28 şubat sürecinde neden adaletsizlerden yana oldunuz. neden meslek liselilerin önü kesilirken tüm olan biteni desteklediniz.. bunu yaşayarak gördük, öğrendik..

geçmişte Türkiyenin nasıl yendiğini gördük.. ülkenin nasıl bir halde olduğunu gördük..

Bu ufak tefek olayları kullanın elbette.. Amaa..
Siz istediğiniz kadar bağırın çağırın... Kervan yürüyecek.. Yolda elbette çakıl taşları olacak. Kimse AKP peygamberdir demiyor. elbette yanlışları olur.. Geçmişteki adaletsizlikleri gördükçe insan buna bile şükrediyor..

her-telden-f29/tablo-acik-ve-net-t95996.html

Biri güvercinlere benzetir, biri çakıltaşına.Bu benzetenler herhalde toprağın altını akıllarına getirmiyorlar.Damarları kudret dolu sanırım.Ama şimdilik.

Bide kimse akp peygamber demiyor demis. Baya baya demissin iste. Hem ne 28 subatmis arkadas, her yolsuzluga, her adaletsizlige, her usulsuzluge, her soyguna cevap oluyor. Ne desek cevap olarak bu geliyor. Basbakan yillarca siir okudum diye hapse atildim diye diye koyun guddu, sonra cikip kitap yazdi diye adami hapse attirdi. Biriniz de demediniz ki aga noluyor?

algoritmax' Alıntı:
Bide kimse akp peygamber demiyor demis. Baya baya demissin iste. Hem ne 28 subatmis arkadas, her yolsuzluga, her adaletsizlige, her usulsuzluge, her soyguna cevap oluyor. Ne desek cevap olarak bu geliyor. Basbakan yillarca siir okudum diye hapse atildim diye diye koyun guddu, sonra cikip kitap yazdi diye adami hapse attirdi. Biriniz de demediniz ki aga noluyor?
hocam basılmamış kitaptan hapse attıran nadir demokrasilerden birini ülkemizde yaşamaktayız.

Demin haberlerde denk geldim akp kongresinde barzani kürtçe konuşuyor. Salondakiler Türkiye seninle gurur duyuyor diye alkışlıyor. Uzun uzun gösterildi. Hemen peşindeki şehit ve gazi haberleri ise kısa kısa anlatılıp geçildi.

tayinci42' Alıntı:
bunun karşılığında yazdığı herşey yalandır düşüncesindeyim.

hmm.
imamhatiplere düşman olup siyaset yaparsak yalancı oluyoruz demek.
imamhatiplere dost birde siyaset yapmazsak ozaman doğru dürüst müthiş insanlar olacağız.

iyi oldu öğrendiğimiz. harikasın, ayakta alkışlıyorum. birader fikirleri tartışalım, şahısları değil. birşey yazmışsın, çürütülmüş. Ardından tartışmada cevap veremeyince hemen açık aramışsın, arkasından imamhatip din vs. sokmuşsun konuya. kutsal ya hani kimse birşey diyemesin üstüne diye. konuyu değil adamı eleştirmeye hedef göstermeye kalkıyorsun. bu tartışmayı kaybedip çirkefleşme göstergesidir, söylemiş olayım.

fahrican' Alıntı:
Demin haberlerde denk geldim akp kongresinde barzani kürtçe konuşuyor. Salondakiler Türkiye seninle gurur duyuyor diye alkışlıyor. Uzun uzun gösterildi. Hemen peşindeki şehit ve gazi haberleri ise kısa kısa anlatılıp geçildi.

bir daha bak o zaman..

eskisehir' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
bunun karşılığında yazdığı herşey yalandır düşüncesindeyim.

hmm.
imamhatiplere düşman olup siyaset yaparsak yalancı oluyoruz demek.
imamhatiplere dost birde siyaset yapmazsak ozaman doğru dürüst müthiş insanlar olacağız.

iyi oldu öğrendiğimiz. harikasın, ayakta alkışlıyorum. birader fikirleri tartışalım, şahısları değil. birşey yazmışsın, çürütülmüş. Ardından tartışmada cevap veremeyince hemen açık aramışsın, arkasından imamhatip din vs. sokmuşsun konuya. kutsal ya hani kimse birşey diyemesin üstüne diye. konuyu değil adamı eleştirmeye hedef göstermeye kalkıyorsun. bu tartışmayı kaybedip çirkefleşme göstergesidir, söylemiş olayım.

evet hocam aynen öyle haklısın.. yanlış yaptığını anlarsam savunmam elbette.. ancak ben konuyu açan kişinin yine saçma ve yanlı bir haberi paylaştığını düşünüyorum. her zaman böyle asılsız haberler duyuyorum.

mesela şehitler duble yollardan törenle gönderildi diye TRT nin görüntüsünü alıp değiştirmişler.. hala facebookta millet inanıp paylaşıyor..

ya da uğur mumcuyu imam hatipliler öldürdü diyorlar..

vb.. kötülemek ve çamur atmak için her türlü şeyi yapıyorlar..

AK Partili Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu 29 Ekim kutlamalarına, eşsiz davet edildiği halde, başörtülü eşiyle gelerek kriz çıkardı.

"Konya'da kadın uzman, testis ultrasonu çekmedi"

Isparta'da bir öğretmen, öğrencilerine “Atatürk resimli tişört” giydirdi diye soruşturma açıldı.

"Olmaz" denilen imamı müdür yaptılar, başlığıyla “Zonguldak'ta 10 yıldır imamlık yapan 34 yaşındaki Selahattin Çolak, Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün olumsuz görüş bildirmesine rağmen, aynı bakanlık tarafından Zonguldak İl Sağlık Müdür Yardımcısı olarak atandı.”

bir sürü yalan haber var..

siz bu konuda yazanların doğru olduğuna eminmisiniz?

belkide böyle birşey hiç yoktur..

belkide o kız yüksek puanından dolayısıyla hakkıyla alınmıştır.. bu haber diğerleri gibi karalamadır..

tayinci42' Alıntı:
Acıbadem Tıp(burslu)'nun puanı Hacettepe Tıp'ın puanından yüksek değil mi! Bu yalan yanlış, çamur at izi kalsın tarzında seviyesiz haberlere halkın büyük bir çoğunluğu inanmıyor. Halk artık kimin ne halt olduğunu iyi biliyor. Gayet normal bir durum bu.. Buna benzer geçişleri yapan birçok kişi var. Geçiş yapmak istediğiniz üniversiteye başvurursunuz, kabul edilirse geçersiniz.. Geçmişte ülkeyi yiyen hatta yiyemediğini hörgücüne dolduranların elinden artık sadece çamur atmak geliyor..

Konuyu dağıttın tayinci hocam ama sen Acıbadem(Burslu)'nun puanı Hacettepe İngilizce Tıp'tan yüksek dedindi.

Ama tam tersi çıktı. Hacettepe'ninki 24 puan fazla çıktı. Acıbadem'e giren en yüksek puanlı öğrenci Hacettepeye giren en DÜŞÜK puanlı öğrencinin 10 puan gerisinde hemde.

Ama kıvrak zekan ile konuyu 28 Şubat'a getirmeyi başardın.

Tebrikler. Ak Parti'yi savunmuyorum ayağına yine en başta hem de yalan yanlış bilgilerle, rezil olmak pahasına yine savundunuz. Cinlik yapıp konuyu da dağıttın. Bravo.

puanlar ortada değil.. heleki haberi sözcü yaptıysa kesin 2 doğruya bir yanlış karıştırılmıştır.. bu bölümlerin taban puanları o kızın 3 yıl önce kaç puan aldığını bilen varmı?? belkide puanı 3 yıl önce hacettepey kazanmaya yetecek kadar fazlaydı.. 3 yıl önceki taban puanı ve kızın aldığı puanı kıyaslamalısınız..

obsearchverim' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:

Konuyu dağıttın tayinci hocam ama sen Acıbadem(Burslu)'nun puanı Hacettepe İngilizce Tıp'tan yüksek dedindi.

Ama tam tersi çıktı. Hacettepe'ninki 24 puan fazla çıktı. Acıbadem'e giren en yüksek puanlı öğrenci Hacettepeye giren en DÜŞÜK puanlı öğrencinin 10 puan gerisinde hemde.

Ama kıvrak zekan ile konuyu 28 Şubat'a getirmeyi başardın.

Tebrikler. Ak Parti'yi savunmuyorum ayağına yine en başta hem de yalan yanlış bilgilerle, rezil olmak pahasına yine savundunuz. Cinlik yapıp konuyu da dağıttın. Bravo.

emin olmadığım için doğrudan yüksektir alçaktır demedim zaten.. mevzu bahsi geçen kızın aldığı puan önemli sonuçta.. siz biliyormusunuz bu kız kaç puanla kazanmış acıbademi? belkide 3 yıl önce ki puanı yetiyordu hacettepeye.. sonuçta üniversite başvuruyu değerlendirip uygun bulmuş.. babasının etkisi illaki olmuştur.. ama bunu ben geçmişte yapılan haksızlıklarla kıyaslarsam çok ufak tefek bir olay olarak geliyor bana..

Allahtan basortusu ve 28 subat var, naparlardi bilmiyorum. Adamlari alt etmen mumkun degil cunku 28 subat. Hatali olduklarini kabul ettirmen mumkun degil cunku basortusu.

İslam dinine gore evlat atasinin yaptigindan sorumlu tutulamaz. Ama cocuk yasta oldugumuz bi olaydan (28 subat) dolayi habire eziyet goruyoruz, suclaniyoruz. Musluman olanin ici acir biraz. İslamda bu kadar kin gutmenin yeri yok, bitsin artik su nefretiniz. Gerci islam kimin umrunda siyasetin oldugu yerde din mi olurmus? Gelsin ihaleler, dolsun kasalar. Nasil olsa basortusu yasagini kaldirdin diye imam hatip actin diye seni babasinin oglu gibi savunacak bir suru insan var. ..

Pisliksiniz, namertsiniz, kokuyorsunuz, hırsızsınız...........................................................

algoritmax' Alıntı:
3 yil once acibadem 354- hacettepe 370

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-50852/h/bolum1lisans.pdf

Bakin bide bu kizin burslu olup olmadigini bilmiyorum. Hep burslu gibi hesapliyoruz ama ona ragmen ucurum var.

hocam yaptılarsa bir yanlış savunacak değiliz elbet.. haksızlık yapan belasını bulur bir gün.. ancak ben haberin kaynağına güvenmiyorum.. çünkü bir yalan haber yapılıyor aylar aylar sonra haberin foyası ortaya çıkıyor.. mecburen bu tip haberleri doğru olarak kabul etmem. hele 2 ay geçsin.. foyası çıkmazsa öyle doğrudur.. ayrıca geçmişte bu haksızlıkların en büyükleri yapılıyordu.. bu gibi olaylar olsada devede kulak misali..

imam hatip dostudur, düşmanıdır .. şöyle düşünür, böyle düşünür.. öyledir, böyledir..

ideolojik yaklaşımları bir kenara bırakıp şunu söylemek mümkün: bu durumu savunanlar, geçmişe atıfta bulunup meşru görenler ilk fırsatta aynı haksızlığı yapıp kendilerine çıkar sağlarlar..

ee ne de olsa -kendi söylemleriyle- devir onların devri...

Yatay geçiş hakkında kimseden fazla bilgim yok ve hatta eksiğim bile var.

tayinci42' Alıntı:
algoritmax' Alıntı:
3 yil once acibadem 354- hacettepe 370

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-50852/h/bolum1lisans.pdf

Bakin bide bu kizin burslu olup olmadigini bilmiyorum. Hep burslu gibi hesapliyoruz ama ona ragmen ucurum var.

hocam yaptılarsa bir yanlış savunacak değiliz elbet.. haksızlık yapan belasını bulur bir gün.. ancak ben haberin kaynağına güvenmiyorum.. çünkü bir yalan haber yapılıyor aylar aylar sonra haberin foyası ortaya çıkıyor.. mecburen bu tip haberleri doğru olarak kabul etmem. hele 2 ay geçsin.. foyası çıkmazsa öyle doğrudur.. ayrıca geçmişte bu haksızlıkların en büyükleri yapılıyordu.. bu gibi olaylar olsada devede kulak misali..

Hocam her haber kaynagina bu kadar supheci yaklassaniz problem yok. Ama sozcu soyle zaman boyle derseniz olmaz.

Gecen basbakan elinde bi kagit sallarken "aaaah bu cehape zihniyeti kurani yasakladi kurani" diye bagirip durdu. Sonra bi baktik belge arapca tekbir getiren bi muezzine acilan sorusturmayla ilgili. Bakin ben bazilari gibi kivirmiyorum acilan o sorusturma cok ama cok yanlis ama basbakanin kurani yasakladilar demesi de dupeduz yalan. Yani sadece sozcu degil hukumette yalan soyleyebilir hakeza zaman, yeni safak, vakit vb. de. Ki surekli soyluyorlar...

Geri