Faruk Çelik'in kızı imkansızı başardı!

Kodla Büyü
Re: Faruk Çelik'in kızı imkansızı başardı!bot dan imkan olursa

:alkis:
Bu alkış adaleti savunanlara gelsin.

babası bakan olmuş arkadaşlar, kızın zekası da o oranda demek ki. çok görmemek lazım. az bile gittiği üniversite..

Gerçekse :verymad:

Tıp dersleri çok zor, babasından hocalara müdahale olmadan bitirebilecek mi ? Merak ediyorum.
Yıllık maaşı 100 bin TL yi geçen bakan 40 bin TL yi ödemekte zorlanıyorsa diğer garibanlar çocuğunu nasıl okutsun.

milyonlarca insanın hakkı... bu hakkı bu dünyada arayacak ve hesabını soracak kimse göremiyorum. bu böyle gidecek.....

ama ahirette kul hakkından sorulunca onları kurtarabilecek bir makamları olmayacak. orada herkes eşit olacak. bunu düşünmek bile içlerini ürpertmiyorsa zaten susma zamanı gelmiş demektir...

Acıbadem tıp(burslu) ile hacettepe tıp ın taban puanları aynıdır. Geçebilir. Ne var bunda benim bir arkadaş da geçti. Fakat burssuz bölümden geçmişse orada çok büyük haksızlık yapılmıştır.

genzo' Alıntı:
Acıbadem tıp(burslu) ile hacettepe tıp ın taban puanları aynıdır. Geçebilir. Ne var bunda benim bir arkadaş da geçti. Fakat burssuz bölümden geçmişse orada çok büyük haksızlık yapılmıştır.
hocam iyi okursan senede 40 bin vermekten kurtuldu diyor doğru ise ki belgeler var elimde diyor
eğer burslu kazanmışsa neden geçsin yönetmelikelr değişsin siz inanıyor musunuz burslu okuduğuna

buna rağmen elimizden gelen tek şey Allah a havale etmek. bakalım bu dünya da kimseye hesap vermiyorlar diğer dünya da ne yapacaklar

ne var bunda adalet ve kalkınmanın gerçekleridir bunlar
kime adalet kime demokrasi olacağını onlar daha iyi bilir.
hiç ortalığı karıştırmayın devran böyle geldi böyle gecer

ne var bunda adalet ve kalkınmanın gerçekleridir bunlar
kime adalet kime demokrasi olacağını onlar daha iyi bilir.
hiç ortalığı karıştırmayın devran böyle geldi böyle gecer

Hep cehape zihniyetinin oyunu bunlar. Yalniz o degilde babasi buyuk ihtimal osym'den soru ve cevaplari da almisti ama kazana kazana burssuz bi bolum kazanmis. Dusun ya cok salak ya da hazir sorulari ezberleme zahmetine bile katlanmiyor nasil olsa babam yatay gecis falan biseyler ayarlar diye.

O degilde forumda da facebook tarzi etiketleme olsa da surda bikac dindar ve akpli (her ikisi nasil olunuyosa artik) kardesimi etiketlesem, onlar bildirim olarak gorse, kacamasalar bu tarz konulardan, gommeseler kafalarini boyle konularda...

adamlar bunu gizli yapsa kızmakta haklıydıkta açıkça söylediler 3. dönem ustalık dönemimiz diye.anlayışla karşılamak lazım.muhteşem yüzyılın 2. versiyonunu yaşıyoruz.padişah ve ona çalışan bir halk

İşte torpil, İşte belgesi...
Daha yeni mi gördük AK torpili...
Niye şaşırıyorsunuz ki...

gokhanlafci' Alıntı:
teksen' Alıntı:
teksen' Alıntı:
teksen' Alıntı:

BÖYLE OLUR DEMOKRASİNİN İLERİSİ,

NE DEMELİ,

AK DEMOKRASİ

Afedersiniz arkadaşlar

OHAAAA ya OOOHHHAAAAAA
geçmişte biri çıkıp,
"rüşvetin belgesi mi olur" demişti.
onu bilmem de torpilin, iltimasın, adam kayırmanın belgesi mi olur,
var mı!
diyenlere,
antetli, resmi belge!
hayaldi, gerçek oldu!

bu kadarı da oldu!....

özel üniversiteden burslu okumadığı halde bizim bir tanıdığımızda geçti devlet üniversitesine.. selçuk üni. özellikle çok alır özel üniversiteden.
hep vardı zaten. bakanın kızı yapınca ortaya çıktı bu haksızlık.

tamam selçuğa geçmek de haksızlık ama selçuk nere hacattepe tıp nere...

hacettepe tıp ingilizce tıpların babasıdır. Armutla elmaları karıştırmayalım... Yatacak yeri yok bunların...

genzo' Alıntı:
çoook iyi niyetli gördüm sizi

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
tamam selçuğa geçmek de haksızlık ama selçuk nere hacattepe tıp nere...
tek selçuk değil hepsi alıyo.. ben selçukta çok şahit oldum. kıbrısın burssuz hukuğundan selçuk hukuğa geçeni gördüm :D

ayrıca zaten bakanın kzını savunacak değilim. mutlaka torpil olmuştur.

ama genel olarak haksızlık bu.

Yarın Hakk’ın dîvânına varınca;
Süleyman’dan hakkın alır karınca!...

Bizi ufak, basit, karınca kadar değersiz görüp istediği zaman üzerimize basıp hakkımızı yiyenlere duyurulur. :!:

Arkadaşlar kimsenin siyasini görüşüne karışmam ama bütün meslektaşlarımdan şunu rica ediyorum:
Lütfen desteklediklerimiz doğru yaptığında veya yapmaya çalıştığında alkışlayalım ve destek verelim ama yanlış yapmışlarsa eleştirebilelim, sorgulayabilelim.

Çok şaşrmadım vaktiyle üniversite arkadaşım bilgisayar öğretmenliğinden bilgisayar mühendisliğine geçmişti annesi rektörlükte çalışıyor diye bu da çapraz geçiş oluyor heralde ..

clooney' Alıntı:
Arkadaşlar kimsenin siyasini görüşüne karışmam ama bütün meslektaşlarımdan şunu rica ediyorum:
Lütfen desteklediklerimiz doğru yaptığında veya yapmaya çalıştığında alkışlayalım ve destek verelim ama yanlış yapmışlarsa eleştirebilelim, sorgulayabilelim.
:+1:

Acıbadem Tıp(burslu)'nun puanı Hacettepe Tıp'ın puanından yüksek değil mi! Bu yalan yanlış, çamur at izi kalsın tarzında seviyesiz haberlere halkın büyük bir çoğunluğu inanmıyor. Halk artık kimin ne halt olduğunu iyi biliyor. Gayet normal bir durum bu.. Buna benzer geçişleri yapan birçok kişi var. Geçiş yapmak istediğiniz üniversiteye başvurursunuz, kabul edilirse geçersiniz.. Geçmişte ülkeyi yiyen hatta yiyemediğini hörgücüne dolduranların elinden artık sadece çamur atmak geliyor..

tayinci42' Alıntı:
Acıbadem Tıp(burslu)'nun puanı Hacettepe Tıp'ın puanından yüksek değil mi! Bu yalan yanlış, çamur at izi kalsın tarzında seviyesiz haberlere halkın büyük bir çoğunluğu inanmıyor. Halk artık kimin ne halt olduğunu iyi biliyor. Gayet normal bir durum bu.. Buna benzer geçişleri yapan birçok kişi var. Geçiş yapmak istediğiniz üniversiteye başvurursunuz, kabul edilirse geçersiniz.. Geçmişte ülkeyi yiyen hatta yiyemediğini hörgücüne dolduranların elinden artık sadece çamur atmak geliyor..
Butun musluman afrika ve ortadogu ulkelerinde devlet baskanlari, krallar, yoneticiler artik luksu fantazi boyutuna getirip altin kaplama ucaklara falan biner. Sonra cikip o krali ayagi carikli, agzi acliktan kokan fakir bir adam savunur. İste ben orda takilirim, daha oteye gidemem, igrenirim insanlarin cehaletinden.

Su yorumu okuyunca ayni hisleri yasadim nedense. O bakan torpil yaptirmis olabilir, olmaya da bilir. Cikar kendi meramini kendi anlatir peki size ne oluyor? Hayir tanimadigin etmedigin bi adamin neyi yapmadigindan nasil bu kadar emin olabiliyosunda "bu halk" ile baslayan cumleler kurabiliyorsun? Su hayatta ailem disinda hic kimse icin sunu yapmamistir diyemezken sizler 24 saat gozler gibi nasil bu kadar emin olabiliyorsunuz? (buraya "sen yaptigina nasil emin oluyorsun" tarzi bi cevap gelir) Beyinlerinizdeki sorgulama devresi mi yandi? Bir kere "ulan acaba" diye sorsaniz dunya bambaska bir yer olacak. Korkmayin cehennemde yanmazsiniz bunun icin. Eger bu gunahsa soz ben ustlenecem gunahinizi. Ben hergun sorguladigim icin nasil olsa cehennemligim.

algoritmax' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
Butun musluman afrika ve ortadogu ulkelerinde devlet baskanlari, krallar, yoneticiler artik luksu fantazi boyutuna getirip altin kaplama ucaklara falan biner. Sonra cikip o krali ayagi carikli, agzi acliktan kokan fakir bir adam savunur. İste ben orda takilirim, daha oteye gidemem, igrenirim insanlarin cehaletinden.

Su yorumu okuyunca ayni hisleri yasadim nedense. O bakan torpil yaptirmis olabilir, olmaya da bilir. Cikar kendi meramini kendi anlatir peki size ne oluyor? Hayir tanimadigin etmedigin bi adamin neyi yapmadigindan nasil bu kadar emin olabiliyosunda "bu halk" ile baslayan cumleler kurabiliyorsun? Su hayatta ailem disinda hic kimse icin sunu yapmamistir diyemezken sizler 24 saat gozler gibi nasil bu kadar emin olabiliyorsunuz? (buraya "sen yaptigina nasil emin oluyorsun" tarzi bi cevap gelir) Beyinlerinizdeki sorgulama devresi mi yandi? Bir kere "ulan acaba" diye sorsaniz dunya bambaska bir yer olacak. Korkmayin cehennemde yanmazsiniz bunun icin. Eger bu gunahsa soz ben ustlenecem gunahinizi. Ben hergun sorguladigim icin nasil olsa cehennemligim.

Gereken cevabı vermişsin hocam. :alkis:

Geri