Farklı okullarda atak.

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Ben kendi okulumda atak kullanıyordum.
Başka bir bilişimci arkadaşım da atak kullanıyor.
Şimdi onun okulundakiler bize derse geliyor.
Ancak kullandığımız şifreler farklı
Yapılabilecek en uygun yöntem nedir

Hocalarin iki flash kullanmasi. zaten artik herkesin birden fazla flashi var birini bi okula digerini bi okula. yok olmaz derlerse az tahtasi olan okulun atak sifresini digeriyle ayni yapmak ki oda tum flash ve tahtalari tekrar hazirla ugrastirici olur

ben atak kullanmıyorum 18 tahta var hepsine asma kilit aldım hepsinin anahtarını aynı istedim ki tek anahtarla tüm tahtaları açabilsinler . fabrikadan özel geldi 25 tl tanesi biraz klasik eskiden kalma bir yöntem olsa da atak sizin tahtanızı toza darbeye sulu yapılan şakalara ve zırt pırt tahtayla oynayıp rayların ve tekerleklerin bozulmasını ENGELLEYEMİYOR. ama bu asma kilidi tahtayı kapatıp delikli yere geçirince Ataktan çok çok daha etkili

Aynı flaş belleğe iki anahtar denediniz mi hocam. Olması lazım diye hatırlıyorum

Aynı flaş belleğe iki anahtar denediniz mi hocam. Olması lazım diye hatırlıyorum

doğru anlamışmmıyım hocam;
şunu mu demek istiyorsunuz.

diğer okuldan gelen flash belleğe direk kendi şifrenle bilgileri yaz ve anahtar oluştur de.

Son düzenleme:
Aynen öyle yap hocam. Sonra gizli dosyaları göster de bak bakayım ikiside duruyor mu. Çalışması lazım.

Aynı flasha birden fazla okulun anahtarını tanımlayabiliyorsunuz hocam. İki flasha gerek yok.

Geri