fare sağ tuş özelliklerşi

Kodla Büyü

ozahit

Aktif Üye
arkadaşlar yardıma ihtiyacım var, sürücülere sağ tuş yaptığımda aç seçeneği en üstte yer alırken klasörlerde en üstte ara seçeneği yer alıyor, klasöre çift tıkladığım zaman ara penceresi açılıyor, dosyalar gözükmüyor acaba virüsmü, nod32 ile tarattım bişey bulamadı , neden kaynaklanıyor acaba, bu sağ tuş sıralaması nasıl değiştiriliyor yardımlarınız bekliyorum

Hocam Onunla ilgili formda bilgi var. arama yaparsanız bulursunuz. Bu arada gözünüz aydın çocuğunuz (kızınız) olmuş Allah Analı Babalı büyüttün. Hayırlı ömürler versin. Bende Sivas Gemerek'liyim.

atungad' Alıntı:
Hocam Onunla ilgili formda bilgi var. arama yaparsanız bulursunuz. Bu arada gözünüz aydın çocuğunuz (kızınız) olmuş Allah Analı Babalı büyüttün. Hayırlı ömürler versin. Bende Sivas Gemerek'liyim.

hocam forumda aradım ama tam benim isteğime çare bulamadım. yine sagolasınız yalnız kızomın olduğunu nerden öğrendin merak ettim şimdi. msn adresim varmıydı sizde?

bak hocam dosya ve klasör türlerine gir ve orada seçenekler yazıyor onlarla ayarlama yapmaya çalış bi...

sedom' Alıntı:
bak hocam dosya ve klasör türlerine gir ve orada seçenekler yazıyor onlarla ayarlama yapmaya çalış bi...

oralarla çözüm olmadı maalesef bide drakulayı deneyelim bakalım belki çözer

Okul sitenizde ki haberler bölmünde yazıyordu. Doğum tarihi güzel olmuş ama.03.03.2008

atungad' Alıntı:
Okul sitenizde ki haberler bölmünde yazıyordu. Doğum tarihi güzel olmuş ama.03.03.2008

keşke 3.3.2008 olsaydı malesef bizim kız 4 yılda bir dogum günü kutlayacak 29.02.2008 günü dünyaya teşrif etti

bir arkadaşımdada olmuş.onda aldığı harici bellek üzrerine kaydettiği dosyaları açarken bu şekilde ara geliyor .karspersky kurulu lduğu için virüsten olamaz dedim.bu drakula karspersky den iyi mi veya artısı nedir

Hocam sxs.exe, folder.exe gibi dosyalar buna sebep oluyor. Açınca birşey görmüyorsunuz ama onlar her daim çalışır durumda.
Nerodan yeni CD oluşturdan dosya ekleme bölümünde ancak ortaya çıkıyor. O zaman silerseniz siliniyor. Veya AVG ile taratırsanız siliyor.

Geri