Face to Face (Yüzyüze)

Kodla Büyü

crazyboss

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Başrolde okul müdürleri be Bt Rehber öğretmenleri

-yazı müdüre sunulur ve gerekli açıklamalar yapılır
Müdür...Hocam bi inceleyelim denir.
-Aradan bir kaç gün geçer idareciler toplantıdayken araya girilir hocam yazı denir
..Tekrar açıklamalar yapılır birkaç soru gelir ne yani 13:30 da mı çıkacaksın denir.Ya dersin seneye seçilmezse (Tehdit algısı)
-Çizelgeye göre derslere gireceğimizi ve kalan zamanlarda Bt rehberi olduğumuz vs.vs
...son cevap hocam bi inceleyelim denir.

Not:İşimiz olmayan idarenin işlerini de yapan bir bilgisayar öğretmeni olarak tüm yapılanlarda sonra bu çırpınışlar boşuna mı?
Bu film bitmez

Benzer örnekler bir de erken çıkan arkadaşlar varmı merak ediyorum

Bu idarecilerin bizim çıkış saatlerinde gözü olmasına bir anlam veremiyorum gerçekten
Hepsini al çöpe at :verymad:

crazyboss' Alıntı:
Başrolde okul müdürleri be Bt Rehber öğretmenleri

-yazı müdüre sunulur ve gerekli açıklamalar yapılır
Müdür...Hocam bi inceleyelim denir.
-Aradan bir kaç gün geçer idareciler toplantıdayken araya girilir hocam yazı denir
..Tekrar açıklamalar yapılır birkaç soru gelir ne yani 13:30 da mı çıkacaksın denir.Ya dersin seneye seçilmezse (Tehdit algısı)
-Çizelgeye göre derslere gireceğimizi ve kalan zamanlarda Bt rehberi olduğumuz vs.vs
...son cevap hocam bi inceleyelim denir.

Not:İşimiz olmayan idarenin işlerini de yapan bir bilgisayar öğretmeni olarak tüm yapılanlarda sonra bu çırpınışlar boşuna mı?
Bu film bitmez

Benzer örnekler bir de erken çıkan arkadaşlar varmı merak ediyorum

eğer böyle tehdit gibi varoş :) bir hareket yapacak idare, seçmesin zaten.ancak onların işini yapınca değer veriyorsa kasımpaşa benim için.

ama onları buna alıştıran ,hayır diyemeyen bizlere de çok kızıyorum.
1-Ses sisteminin başında Dj'lik yapan BT öğretmeni,
2-Ders Program yapan BT öğretmeni,
3-Lehimleyip elektronik devreler yapan BT öğretmeni,
4-Digital panonun yazılım kısmıyla uğraştığı yetmezmiş gibi çıkıp tornavida ile lcd monte eden bt oğretmeni,
5-Fotografçılık yapan BT öğretmeni,
6-Stratejik planlarla tek başına uğrşıp hazırlayan bt öğretmeni
7-Projeksiyon perdesi monte eden Bt öğretmeni

olmamalı arkadaş.bunların içinden birkaçını benim de yaptığım oldu ama artık yapmıyorum(son 2 yıldan beri).Hata bizde.

Yukarıdakilerden hiçbirinin BT formatör öğretmeninin yada BT Rehber öğretmenin görevinden olmadığını anlayalım artık.BT Rehber öğretmenliği ile hazır adı değişmişken ,çalışma saatleri düzelmişken bu amele işleri için hayır demeyi lütfen öğrenelim.BT Rehberliğin tam BÖTE mezunlarının aldığı eğitimin ta kendisi olduğunu unutmayalım.

6 yıldan beri Formatör öğretmenlik yapıyorum çok fazla angaryalar yaptığım dönemler de oldu.Ama her zaman gerçek işimi yapmaya da çalıştım.
Dergi hazırlanacaksa sadece ben yapmadım,zorla öğretmenleri toplayarak publisher anlattım(sonra toparlaması daha zor olsada ) birşeyler öğrettim.Davetiye isteyenler çoğaldığı zaman topladım anlattım.Yine idareye yazı çıkarttım ve öğretmelerin hepsini toplayıp online soru bankası nasıl yapılır onu anlattım.(zoho.com/Challenge'ı anlattım).Zorla getirttim öğretmenleri.Ben onların başına iş çıkartan adam oldum :) Daha böyle bir sürüşey ...

Eminim bu anlamda çok güzel şeyler yapan arkadaşlar vardır ama yukarıdakiler angaryaları yapan o kadar çok ki.lütfen aklımızı başımıza toplayalım. :)

Geri