Fabrika ayarlarına dönen PC'yi eski haline getirme ACİLL !

Kodla Büyü

hcbalt

Site Gezgini
Arkadaşlar açılmayan HP Laptop bilgisayar sistem kurtarma ile fabrika ayarlarına,ilk alındığı orijinal haline döndü. Benim bu pc' yi eski haline getirmem gerekiyor,içerisindeki verileri almam gerekiyor. Nasıl halledebilirim ? Hangi program ile ? Yardımcı olursanız çok sevinicem. Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Powerdatarecovery bu programı araştırın hocam. Sanırım işinizi görecek videoları youtubede mevcuttur.

Arkadaşlar şu anda pc fabrika ayarlarına geri döndü. Benim eski haline göndermem gerekiyor. Forumlarda "eğer sistemi kurtarıp verilerinizi tekrar almak istiyorsanız harddiske bişey yüklemeden yapın diyor. Aksi halde veri kurtarma olasılığınız çok düşer" yazıyor. O yüzden sağlam bir program bulup harddiske fazla bişey kaydetmeden bozmadan verileri kurtarmak amacım. Duyduğunuz bildiğiniz program varsa lütfen paylaşın.

En uygun yöntem, laptop'un sabit diskini söküp, bir masaüstü bilgisayara ikinci sabit disk olarak takmak olacaktır. Ardından masaüstü bilgisayara Active File Recovery, Recuva vb. dosya kurtarma programlarından kurup, kurtarabildiğinizi kurtarmaya çalışmak olacaktır. Her programın kurtardığı dosya farklı olabilir, o yüzden sadece bir programla yetinmeyip, birden fazla programla kurtarmayı denemenizi tavsiye ederim.

Geri