F@tih ağı wifi şifresi

Kodla Büyü

ijklmno

Aktif Üye
Bugünden itibaren okulumuzda f@tih ağını kullanmaya başladık ancak wifi şifresini bilmiyoruz bilen arkadaşlar özelden paylaşabilir mi? Faz 2 kapsamında kurulmuş faz1 şifresi olmuyor.

3 yıldır binlerce kez internette konuşulup paylaşılan bir konu bu..Googleda 30 sn de bulunacak bir cevabın konusu buralara açıp saatlerce bekleyen arkadaşların bilg. öğrt olup olmadıgını anlamış değilim.Kusura bakmayın ama cevap benden bu şekilde olur bu konuya. :sleep:

Hepsini geçtim, kurum mail adresi vermedikleri sürece kimseye vermeyin böyle bilgileri...

Arkadaşın öğrenci olma ihtimali var tabiki ama şöyle bir gerçekte var ki 444 7 555 i şifre bilgisi için aradığınızda (google daki şifreleri denemek zorunda değilim ve bilişim teknolojileri rehber öğretmeni olarak yasal ve aynı zamanda hakkım olanı öğrenip uygulamak istiyorum diye düşünen ben ) size artık şifre ile giriş yapılamadığını , tabletlerin otomatik olarak bağlanması gerektiği tablet haricinde hiçbir cihazın bu bağlantıya giriş yapmasının mümkün olmadığı ile ilgili bilgi veriliyor. Sonra siz bu açıklamaya güvenip herkese bu bilgiyi veriyorsunuz bir öğrenci çıkıyor telefonundan girmiş ayarları değiştirmiş vpn kullanmış. Böyle bir şey de olmamalı yani mahçup olan biz oluyoruz.

8 yıldır bir öğrenci bizimle birlikte forumda takılıyorsa verelim gitsin şifreyi :puhaha:

ya anlamadıgım o wıfı ne ıcın var zaten akıllı tahtalar kablo ıle baglanıyor o wıfı ogrencı ve ogretmen tabletlerı ıcın bunu neden devlet sırrrı yapıyorsunuz kı o netı ogrencılere vermek zorunda kalıcaksınız zaten amac bu

telefonla baglanacaklarsa baglansınlar zaten o net devlet kontrolunde sorumluluk gıbı bır olayınız olmayacak o nette

2008 de uye olmus bırısı ogrencı olsa ne olcak :D okuldan emeklı etmıslerdır zaten

böyle saçmalık olmaz. tahta zaten kabloyla bağlanıyor.
ortaokulda tablet yok kimse tabletle bağlanamıyor.
o halde ap lerin amacı nedir

tcoalngsau' Alıntı:
3 yıldır binlerce kez internette konuşulup paylaşılan bir konu bu..Googleda 30 sn de bulunacak bir cevabın konusu buralara açıp saatlerce bekleyen arkadaşların bilg. öğrt olup olmadıgını anlamış değilim.Kusura bakmayın ama cevap benden bu şekilde olur bu konuya. :sleep:

Sayın hocam her konuda öncelikle google a soruyorum google da karşıma çıkan tüm şifreleri denedikten sonra forumdaki arkadaşlar bilir diye size sordum sizlerin yardımcı olacağını düşünerek yanılmışım.

karşıma çıkan bazı şifreler:
F@M2015i#Eb23TC
f1@2t34ih5
Fatih.1234
34i3s0t00
verdijm@n1453

2008 üyesi olarak görünen profil bilgilerine dayanarak "2008 den beri öğrenci olarak takılmışsa burada verelim gitsin şifreleri" diye yazanlar olmuş. Üstelik birisi benim üniversiteden sınıf arkadaşım :mrgreen:

Arkadaşlar ben öğretmen biliyorum üyeliğini açık olarak bıraktığı forum/site vs alanlarda üyeliklerinin üzerinden öğrencilerin işlem yaptığı ve öğretmenin ruhunun duymadığı. O yüzden altını çizerek ve buradaki açık konudan bağımsız olarak söylüyorum tekrar; böyle bilgileri aleni olarak paylaşmayın. Mümkünse kurum maili üzerinden bilgi verin. Zaten google'da yeteri kadar fink atıyor her türlü bilgi...

tcoalngsau' Alıntı:
aynen bu :+1:

yargısız infaza gerek yok arkadaş şifreleri denemiş vede olmamış ben yeğitekle konuştum bu konu hakkında onlarda bazı okullarda böyle bir sıkıntı olduğunu söylediler ortalıkta dolaşan şifreleri kabul etmiyor !1 le başlayan şifrede olmuyor

kendi telefonunuzdan bağlanmaya çalışıp internete giremiyorsanız telefona meb sertifikası kurun. ondan internete giremeyebilirsiniz. tabii şifreyi kabul etmiyorsa onu yapamazsınız ama dipnot düşmek istedim.

tcoalngsau' Alıntı:

30 sn değil 30 dk da arasan yok 4447555 de bilgi vermiyor. ön yargı kötü bişeydir...

ben daha önceki okulumdan aldığım etab5'imle de bağlanamadım. ağı görüyor ama şifre istiyor otomatik bağlanmıyor.

Arkadaşlar bizim okula fiber geldi. Ancak öğretmen tableti otomatik bağlanmıyor. Netteki şifreleri de denedim olmuyor. Sizde böyle bir sorunla karşılaştınız mı ? Varsa şifreyi pm atar mısınız (faz2)

Şifreyi bilen arkadaşlar özel mesaj atabilirmi? f@tih ağın adı.

Nasıl öğrenebiliriz şifreyi? İl /ilçe formatörü bilirmi?

Arkadasşalar nette dolaşan tüm şifreler denedim fakat f@tih ağının şifresini kabul etmiyor bilen var mı acaba yani bu nette dolaşan şifreler haricindevar mı

Geri