F Klavyeye Geçtiniz mi?

Kodla Büyü

gezegen10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bakanlığın yayınladığı genelgede bu yıl sonunda tüm kamu ve kuruluşlarında F klavye zorunluluğu getirilmiştir. Ben öğrenci bilgisayarlarını F e geçirdim sizler ne yaptınız?

çook seneler oldu labarautardaki bilgisayarlar f klavye yapalı. çoookk geç kalmışın hoccam..

idare bilgisayarlarını f yapayım dedim di izin vermemişlerdi öğretmenler odasını yaptımdı sonra hocaların değiştir sözü bitmeyince geri q klavye yapmıştım laptoplar değişmiyor yeni klavye lazım.

Biz bu yıl sene başında geçtik tüm okul
idare katı
bilgisayarın oldugu her yer artık f klavye
biraz zorlanıyorlar ama artık yapacak birşey yok

Yaptirim olur mu bilmem ama gecen sene gelen mufettis mudure uyarida bulunmus neden f kullanmiyorsun gibisinden f klavye kararini faydali buluyorum gecelim f i de ogrenelim

F klavyeye geçilince her sorun hallolacak mı? Yıllardır Q klavye kullananlar seri şekilde yazı yazanlar ne yapacak? Q klavyeler F klavyeye çevrilince ülkeye ne gibi bir getirisi olacak? Beden eğitimi dersinin adını beden eğitimi ve spor yapınca bir kazanım olmadığı, trenleri maviye boyayarak trenlerin mavi tren olmadığı ve hızlanmadığı gibi klavyeleri de Q'dan F'ye çevirince ülke kalkınmayacak bence gereksiz bir uygulama.

Hocam q klavyeden f klavyeye geçmek neredeyse tam randımanlı 1,5 yılı buluyor.
Defalarca vazgeçmeyi denedim.
Ama şuan iyiki vazgeçmemişim diyorum.
Zorluğa rağmen değer

Bizim gibi özel klavye düzeni kullanan hangi ülkeler var merak ettim şimdi. Yani japonya, çinde hangi klavye var bilen var mı?

Geri