Eyvah!okul web sayfa içerikleri çöktü

Kodla Büyü
En az 15 tane içeriğim gitmiş, facebookta da paylaşmıştım, bağlantıya tıkladığımda resimler açılmıyor ama haber içeriği var... :-1:

yeni yayınladığım haberler kayıp ta aralık haberleri çıktı ayın öğrencisi falan. bu ne zaman düzelir acaba

Bu işle ilginenen bakanlık çalışanlarının arkasındaki kuvveti çok merak ettim. Kaç bin tane okulun 3 aylık çalışmasını yok etmişsin, bir açıklama yapmıyorsun, özür bile dilemiyorsun.

Aralık ayında yaptığımız güncellemeler ders programı belletmen listesi var yeni listeler gitmiş yönetici paneline giriş yapamıyorum ayrıca

ne zaman dü-zelecek bu durum ya derste code.org yapıyordum öğrenci girişleri için link vermiştim sınıf sınıf 2 gündür nevrim döndü

Eğer siteler düzelmezse sağlam bir özür yazısı bekliyorum MEB'den. Biz siteyi güncel tutacağız diye uğraşalım, onlar eğer siteleri düzeltemez ve üstüne de hiçbir şey söylemezlerse yanlış yaparlar :-1:

Geçen hafta biriken haberleri, fotoğrafları girince üzerimden büyük bir yük kalktı demiştim. Üzerime kaynar sular döküldü resmen.

dün son haberler gitmişken şuan site tamamen gitmiş.

Kod:
The page cannot be displayed because an internal server error has occurred.

sizde de bu şekilde mi?

Resimler yok ama haberler geri gelmiş. Böyle bir ihtimale karşı metinlerin birer kopyasını bulundurmakta fayda var demek ki

bosporus17' Alıntı:
Resimler yok ama haberler geri gelmiş. Böyle bir ihtimale karşı metinlerin birer kopyasını bulundurmakta fayda var demek ki

metinler önemli evet ama bir de yedeği ile mi uğraşacağız?

Panele girdim, site eskisi gibi resimler görünmüyor...

Ekli dosyalar

• duyuru.JPG
    duyuru.JPG
    24.6 KB · Görüntüleme: 337
Sorun yok bizde haber girdim duyuru girdim. Üzerimden yük kalktı çok şükür

Geri