Eylül İl Dışı Puan ve Liste( Tek Başlık)

Kodla Büyü

hanibal07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar puanım 118 bölüm BÖTE tercihlerim:
1) Ankara/yenimahalle
2)Ankara/sincan
3)Ankara/akyurt
ümidim yok ama hayırlısı

Hocam ben 4 tercih yaptım ücra bir ilçeye.. İlk tercihime atandım.. Diğer 3 okula yerleşen olmamış.. Tercih ekranım işinize yaramaz :)

İzmir Kemalpaşa Armutlu Ortaokulu na kaç puanla giden oldu paylaşabilir misiniz, herkese hayırlı olsun atamalar.

Arkadaşlar yukarıda da belirttim İki tercihim vardı Sincan ve yenimahalle. Gelin görün ki Sincan ın puanı yazmıyor. --- şeklinde ifade edilmiş. Yenimahalle 184 le kapatmış. Herhangi bir tercihinize yerleştirilemediniz diyor. Ama neden Sincan ın puanı yazmıyor. Burnuma pis kokular gelmiyor değil

Arkadaşlar yukarıda da belirttim İki tercihim vardı Sincan ve yenimahalle. Gelin görün ki Sincan ın puanı yazmıyor. --- şeklinde ifade edilmiş. Yenimahalle 184 le kapatmış. Herhangi bir tercihinize yerleştirilemediniz diyor. Ama neden Sincan ın puanı yazmıyor. Burnuma pis kokular gelmiyor değil

Haziranda isteğe bağlı ildışına başvurmuştum. Evim Eylülde açılan sincandaki okulun karşısında olmasına rağmen puanım yetmedi ve 60 km uzağa gitmek zorunda kaldım. Eylülde evimin karşısındaki okulu açtılar ve torpil dönüyorki puanda "--- "yazıyor. "---" yazması kimsenin burayı tercih etmediğini göstermez mi? Konu sahibi hannibalda yazdığını belirtmiş ilk mesajda. Sincanı takip edeceğim bakalım kim gitmiş.

Mugla ve İzmir den zorunlu hizmet yeri okullar ...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-09-14-08-49-49-1.png
    Screenshot_2017-09-14-08-49-49-1.png
    134.7 KB · Görüntüleme: 362
Arkadaşlar il dışında muhtemel boşalacak diye bir durum yok değil mi? Sincan için soruyorum

Ankara yazan kimse Yok herhalde bulamadım bende puanları bi Çamlıdere çok programlı lise biliyorum 51 puan

Antalya -Manavgat Çavuşköy Ortaokulu,
Antalya-Elmalı İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi,
Muğla-Ula Gökova Adile Mermerci ÇPL
puanlarını paylaşabilirseniz sevinirim

Geri