Eylül dönemi il dışı tercih yapacaklar

Kodla Büyü

tefbilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar il dışı tercih yapmayı düşünen arkadaşlar puanlarını ve gitmek istedikleri yerleri yazarlarsa sağlıklı tercih yapma şansımız olur. Ben başlayayım.
94 puan - Tef - Konya

evet pazartesi :D

il içi tayine çıkanlar verirlerse isteyeceğiz yoksa eşim isteyemeyecek...

ben doğuda görev yapıyorum 5. hizmet alanındayım bende tayin isteyebilir miyim yine 5. 6 ve 7. hizmet alanı olan yerlere

arkadaslar sorum olacak.. eşime il dısı ozurden tayin istedik..istedigimi okullara cıkmadı.. fakat terchi dısını istemiyorum işaretlediğmiz halde atama..ilçe meb şeklinde görünüyor.:. bu duurmda pazartesi il dısı isteyemiyecekmiyiz.?

Re: Ynt: Eylül dönemi il dışı tercih yapacaklar

ramkan' Alıntı:
2. Özür durumu da yolda gibi
Sanmıyorum yapmazlar hocam sebebi ise bu sene il-ilçe emri uygulanmış. İhtiyaç olmamasına rağmen atamışlar il dışından öğretmenleri daha da birşey yapılmaz zaten bunun üzerine.

herşey ne kadar saçma ya. ikinci il dışına ilkinde açılmayan okullar açılacak. daha düşük puanla daha iyi yere gitme olasılığı daha yüksek. özür grubu ilçe emri uygulamışsın ama atamasan adamı belki 2. ildışıyla istediği yere gidebilecekti. her gün yeni bir sürpriz. yeter ya.

syangela' Alıntı:
herşey ne kadar saçma ya. ikinci il dışına ilkinde açılmayan okullar açılacak. daha düşük puanla daha iyi yere gitme olasılığı daha yüksek. özür grubu ilçe emri uygulamışsın ama atamasan adamı belki 2. ildışıyla istediği yere gidebilecekti. her gün yeni bir sürpriz. yeter ya.
Şahsen ben hiçbir işe yaramayacağını;fıssırıktan tayyare gibi bir şey olacağını düşünüyorum.

eşim isteyemeyediğinden isteyemiyorduk...
iyi ki isteyemiyormuş bu kadar kötü yerler açılamaz...
alın size il dışı dediler...

arkadaşlar bolu ya bakabilirmisiniz ben temmuzda ilçesine geldim şimdi göremiyorum bakalım nereler açılmış

Geri