Eylemin özeti

Kodla Büyü

aliu_71

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eğitim -Söz sen den Allah razı olsun organizasyonu yaptığı için

güven park heykelin orda 11:30 gibi konuşlandık.toplu yürüyüşle milli eğitim bakanlığına kadar yürüdük.
35-40 dk eylemimizi yaptık.12:40 gibi eylem bitti.

tahmini 130-150 kişi vardı eylemde.isteklerimizi bağırarak,alkışlarla,ıslıklarla söyledik.klavyelerimizi parçaladık,ölü arkadaşa fatiha okuduk. :)

inşallah iyi bir sonuç çıkar.

o kadar haber mabere rağmen ya yine sonuç çıkmazsa?

o zaman yeni bir eyleme hazır olun.ama bu sefer 1000 kişi lazım.

aliu_71' Alıntı:
Eğitim -Söz sen den Allah razı olsun organizasyonu yaptığı için

güven park heykelin orda 11:30 gibi konuşlandık.toplu yürüyüşle milli eğitim bakanlığına kadar yürüdük.
35-40 dk eylemimizi yaptık.12:40 gibi eylem bitti.

tahmini 130-150 kişi vardı eylemde.isteklerimizi bağırarak,alkışlarla,ıslıklarla söyledik.klavyelerimizi parçaladık,ölü arkadaşa fatiha okuduk. :)

inşallah iyi bir sonuç çıkar.

o kadar haber mabere rağmen ya yine sonuç çıkmazsa?

o zaman yeni bir eyleme hazır olun.ama bu sefer 1000 kişi lazım.
:+1: :+1: :+1:

Milli eğitim bakanı umarım Eylemde arkadaşımızın söylediği gibi Backspace tuşunu kullanırda derslerimizi elde ederiz

İnşallah artık birileri bişeyleri düzeltmek için işe başlarlar......
O kadar tv kanalında yayınlanmış ses geirir diye ümid ediyorum.

Hocam eşimin nöbeti yüzünden eyleme katılamadık ama aklım ve gönlüm meslektaşlarımlaydı. İki ulusal kanalda eylemin görüntülerini izledim katılan herkeze ve özellikle Sefa beye çok teşekkür ederim.

Ben diyarbakırın dağlarından inemedim meydanlara, emeği geçen herkese teşekkürler.

Ankarada olup da katılmayan Bilişimciler ALLAH sizi bildiği gibi yapsın başka bişey demem.

130-150 neki ya?

Hocam 1000 kişi istersiniiz şimdi herkez tabiki, geleceğiz, her zaman, tam destek, yanınızdayız, daima gibi sözler söylerler. İş icraata gelince Bu söyleyenlerin %10unu bulamazsınız.

Not:Denendi ve onaylandı.

gokhanlafci' Alıntı:
Ben diyarbakırın dağlarından inemedim meydanlara, emeği geçen herkese teşekkürler.

Ankarada olup da katılmayan Bilişimciler ALLAH sizi bildiği gibi yapsın başka bişey demem.

130-150 neki ya?

ilk eylemde istanbulda sanırım 25 kişi falandı.bunda sayıyı ,yani 6 ya katlamışız.

3. bir eylem gerekirse yine 6 ya katlamak lazım sayıyı.

100-150 değil hocam 200-250 kiş vardı sefa hoca ile bilare konuştuk katılımcı sayısını.
TAMİRCİ DEĞİL ÖĞRETMENİZ

Formdaki serzenişimize bakarak değerlendirirsek sayı daha fazla olmalıydı ama en azından ulusal basında sesimizi duyurabildik ve eyleme katıldığım içinde vicdanen kendimi daha rahat hissediyorum...
Birkez daha teşekkürler Eğitim-Söz Sen, Sefa Hocam ve eyleme katılan değerli meslektaşlarım...

Ankaradan katılım olsaydı 500 kişi olurduk samimiyim. Yazıklar olsun Ankara da olup da katılmayan arkadaşlara. Bir de gelip buraya yorum yapmasınlar.

bu eyleme rağmen herhangi bir düzenleme olmazsa ve mayıs atamasında da çok kişinin canı yanarsa bir sonraki eylemde 1000 olmasa da 1000'e yakın arkadaşımız eyleme katılır :wink:

Bakanlığa yürürken yolda insanlar pankartları okuyup alkışladı bizi çok gurur duydum oradaki 200-250 kişiyle...

Biz 1 kişi daha bulabilmek aramadık yer bırakmadık İstanbul-Gebze..Ankara da ki katılmayan bt cileride kafalarını gömdükleri yerde mutluluk diliyorum.

ilk3r' Alıntı:
Hocam 1000 kişi istersiniiz şimdi herkez tabiki, geleceğiz, her zaman, tam destek, yanınızdayız, daima gibi sözler söylerler. İş icraata gelince Bu söyleyenlerin %10unu bulamazsınız.

Not:Denendi ve onaylandı.
:alkis:

eemree' Alıntı:
Bakanlığa yürürken yolda insanlar pankartları okuyup alkışladı bizi çok gurur duydum oradaki 200-250 kişiyle...

Biz 1 kişi daha bulabilmek aramadık yer bırakmadık İstanbul-Gebze..Ankara da ki katılmayan bt cileride kafalarını gömdükleri yerde mutluluk diliyorum.
:alkis:

Ankara ve yakın şehirlerde olup da katılmayan arkadaşların ne düşündüklerini çok merak ediyorum.. eyleme katılmaları için daha ne olması gerekiyor?

Eyleme İstanbul Silivri'den 5 arkadaş katıldık.Ankara'daki meslektaşlarımızın canı henüz yanmadı sanırım.Sıranın kendilerine gelmesini beklediklerini bugün gördük.Eylem için emek harcayan herkese teşekkürler...

eemree' Alıntı:
.

aynen hocam ya birde ankara halkı eylemlere çok alışık zaten ama biraz farklı materyaller vardı dikkat çekici olmadı değil o klavyeleri akıl eden arkadaşlar çokkk teşekkür ediyorum :+1:

:+1: eyleme katılan ve destekleyen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum inş istediklerimizi alırız

Geri