EYLEME TOPLU KATILIM İL ORGANİZASYONLARI

Kodla Büyü
bu başlık cumaya kadar sabitlense çok iyi olur. kartal ve civarından bana dönen olmadı. maltepe, pendik, bostancı...

mfk' Alıntı:
her zaman ki gibi boşuna uğraşıyorum hissine kapıldım.
yok hocam neden boşuna olsun. Bende Kartaldan servis ile geliyorum.
Bu aralar siteden çok ulaşabildiklerimizi arıyoruz haberi olmayan bilişimciler var.

Zizu_ hocam kartaldan servis kalkacak mı? Kesinleşti mi? Kaçta nerden hareket edecek? Ben de size katılabilir miyim? En son İstanbul MEM eyleminden sonraki hayal kırıklığından sonra "bir daha eyleme falan gitmem" demiştim ama, birilerinin hala uğraştığını görünce gelmeye karar verdim.
Servisle ilgili bilgi verirseniz sevinirim hocam. Serviste yer olursa çağıracağım 1-2 kişi var ama bilemiyorum gelirler mi? Geçen sefer eylem hafta içi diye gelmemişlerdi :(

kartal ve civarından servise katılacak arkadaşlar eemree hocam liste oluşturuyor, ona mesaj atabilirsiniz. ulaşamazsanız bende ilgilenebilirim.

arkadaşlar bir daha tekrarlıyorum, kayseri den kimse gitmiyor mu? kendi aracımla gideceğim bakın lütfen aracım 2010 model klimalı :) katılım bekliyorum duyarlı olalım

İstanbul Pendik Tren Organizasyonu mfk
İstanbul Kartal Servis Organizasyonu seldabal, eemree, butterfly.
İstanbul Silivri Organizsyonu munsal.
İstanbul Avrupa Yakası Organizasyon talebi mavi85
Kocaeli Gebze Organizasyon talebi govercan, ilk3r
İzmir organizasyon talebi sarix
Konya Organizasyon talebi ofkar
Afyon Organizasyon talebi i_ersen
Kayseri organizasyon talebi azizerkut
Kütahya organizasyon talebi myıldırım
Tokat organizasyon talebi pythagorean
Adıyaman organizasyon talebi zeynelabidin21
Adana organizasyon talebi zysimsek
Kars Iğdır organizasyon talebi qwerty1986

İstanbul Kartal Servis Organizasyonu seldabal, eemree, butterfly,zizu_,mutlak_adeger

Bilgisayar Formatör Öğretmeni kadrosu gelcekMİŞ masalına inat bu başığı hortlatmaya devam edeceğim.

İSTANBUL KARTAL 27 kişilik servisin 25 ini doldurduk haber beklediklerimizde gelince 27 kişi KARTAL dan ANKARA ya Hakkımızı aramaya geliceğiz. :++: :tr: :++: :tr:

eemree' Alıntı:
İSTANBUL KARTAL 27 kişilik servisin 25 ini doldurduk haber beklediklerimizde gelince 27 kişi KARTAL dan ANKARA ya Hakkımızı aramaya geliceğiz. :++: :tr: :++: :tr:

İnş. orada görüşmek dileğiyle o zaman. Ben tren yolculuğunu özlemişim sanırım. Uyuya uyuya gidesim, arada yemekli vagona geçesim var. Yarın bilet alacağım ben de :)

pendik kartal maltepe gelmek isteyen varsa kartal dan kalkacak serviste yer var bana haber verin lütfen

pendik kartal maltepe tuzla bostancı kadıköy...gelmek isteyen varsa kartal dan kalkacak serviste yer var bana haber verin lütfen

şu an gebzeyi örgütlüyorum. Belki serviste yer varsa dahil olabiliriz.

pendik kartal maltepe tuzla bostancı kadıköy...gelmek isteyen varsa kartal dan kalkacak serviste yer var bana haber verin lütfen

İstanbul Kartal Servis Organizasyonu seldabal, eemree, butterfly,zizu_,mutlak_adeger
Gebze Tren organizasyonu Teachnologist
Yozgat ido1907
Aksaray vadaaa06
Adana melekcevioz

Korkarım bu eylem sonumuz olacak. Neden mi? Çünkü sendikalar bakacak eyleme katılan 100-200 kişi var, diyecekler ki "Yahu baksana, bunlarda bir şey yok, eylemde bile bu kadar kişiler, biz tenezzül edip bakanlığa sorular sormakla da hata ettik galiba!"
Zaten bakanlığın eylemi görüp de "Sahiden bilişim teknolojileri kalkıyor mu, ne söylüyor bu insanlar? diyeceğini sanmıyorum, hatta haberleri bile olmayacaktır belki...
Umarım öngördüklerimin tersi çıkar da ben mahcup olurum...

Geri