eylem

Kodla Büyü

alemitu

Aktif Üye
arkadaşlar bu işin şakası yok, şu durumda halinden şikayetçi olan tüm arkadaşlar gelin bir eylem daha yapalım. sesimi duyuralım. talim terbiyenin dediği gibi sesimizi duyuralım. yoksa insanların keyfiyetine insiyatifine bırakılmış durumdayız. saçma bir formatörlük, ne zaman norm fazlası olup her an sürülebileceğin endişesi v.s yeter. sesimizi duyuralım birlik olalım.lütfen.

arkadaşlar bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeyelim,"keser döner sap döner gün gelir hesap döner." il il örgütlenip toplanalım.

bir sendikanın çatısı altında örgütlenmemiz lazım yoksa bu iş yaş beş on kişiyle olmaz

eylem olarak ne yapılacak mesela haklarımızı üye olduğumuz sendikalar arasa hepimz farklı sendiklara üyeyizdir hepsi birden yüklense çok ii olurdu bence

okullar açılmadan bir ankara eylemi daha yapalım. Tatil zamanı belki daha az bahane eden olur, daha kalabalık olabiliriz :D

Hangi tecrübelerine dayanarak kalabalık olur diyorsu hocam. Bak ankette formatörlük isteyenler önde :)

Mesela bu Cebitte büyük ihtimal Niyazi Hocamız yine bir organizasyon yapacak. Orada görmek isteriz sizleri :)

Cemal TANER' Alıntı:
Hangi tecrübelerine dayanarak kalabalık olur diyorsu hocam. Bak ankette formatörlük isteyenler önde :)

o formatörlük isteyenlerin çoğu farklı branştan olan formatörlerdir diye düşünmek istiyorum, aksi olamaz, olmamalı.
adamlar beceremedikleri işler için burada yardım dileniyorlar, arada bizim moralimizi de bozup gidiyorlar.

iş ciddiye binsin yeter şuan herkes eylem falan görünce sıkılıyor ciddiye bile almıyor.

teyzemizle amcamızla uğraşacağımıza

dersimize ve geleceğimize sahip çıkalım :mrgreen:

kadir2301' Alıntı:
Cemal TANER' Alıntı:
Mesela bu Cebitte büyük ihtimal Niyazi Hocamız yine bir organizasyon yapacak. Orada görmek isteriz sizleri :)

bir başlık açıp linki eklersen herkes takip ederdi

iyi bak hocam link ana sayfada zaten
viewtopic.php?t=66095

bu senede puf olacak heralde pek ilgi yok başlığa . Allahtan bu umarsızlıklarla Niyazi Hocayı ümitsiz yapmasak... Yok olmaz da hani yine de aklıma geldi.

Elli kişi katılır diyen arkadaşıma ; ben katılacakları yazayım. omdi sarı?sarı, mfk kadir qwertu bir kaç kişi daha ...

Geri