Eylem İçin İl-İl Başlık Açar mısınız?

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
Eylem İçin İl-İl Başlık Açar mısınız? Organize olalım arkadaşlar, sosyal yönü iyi olan arkadaşlara büyük görev düşüyor. Telefonlar verilsin il başlıklarında biraraya gelinsin lütfen....

Merak etme hocam bu başlıktan şimdilik birşey çıkmaz seneye eylül ayında formatörlük kalktığında hep beraber doldururuz bu başlıkları :)

pneuma_ex' Alıntı:
Merak etme hocam bu başlıktan şimdilik birşey çıkmaz seneye eylül ayında formatörlük kalktığında hep beraber doldururuz bu başlıkları :)
Hocam siz nerdesiniz olumlu düşünün siz? ilinizi organize ederek başlayabilrisiniz işe

Ya bunuda yapamazsınız arkadaşlar. Bir başlık açıp ilinizde insanlarla iletişim kuracaksınız.

zysimsek' Alıntı:
adanada hangi okuldasın hocam
zeynel hocam hatırlarsan formatörlük ve resen atamalar için valiliğe 13 kişi gitmiştik. konuştuktan sonra arkadaşlar kafeye oturmaya gittiler. sen ben ve erkek lisesi formatörü arkadaş birlikte yürümüş dağılmıştık.

:puhaha: :puhaha: güleyimmi sinirleneyimmi karar veremiyorum...durumumuz içler acısı ve baksanıza şurada 3-5 kişi var ve bu 3-5 kişi ceza bile alacak ama şu yerinden kıpırdamıyanlar bi yandan eleştirip bi hak elde edildidemi ondan yararlanacak mücadele edene versinler bence olmasın öle ağustos böceği ve karınca meselesi .....bırak gitsin diyorum sürünsün öğretmenler..yapılan az bile..

Ya bu istediğim şey çok imkansız, zor birşeyde ben mi farkında değilim?

Geri