Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Eyalet sistemi için geri sayım başladı!

Konu, 'Her Telden' kısmında 19siyaHBeyaz03 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. 19siyaHBeyaz03

19siyaHBeyaz03 Seçkin Üye Seçkin Üye

ALLAH SABIR VERSİN...
    http://www.internetajans.com/haber/eyal ... 4551h.html
    O tabloya son fırça darbeleri
    İktidara geldiği günden itibaren üniter yapıdan eyaletleşmeye giden yolun taşlarını döşemeye başlayan AKP, altyapısını çoktan bitirdiği tabloya son darbeyi indirmeye hazırlanıyor. AKP’li 5 vekilin hazırladığı ve sadece adı eyalet olmayan “Yerel Yönetimler Reform Paketi” Meclis’in açılmasıyla birlikte gündeme oturacak.

2. kgunduz

kgunduz Seçkin Üye Seçkin Üye

hiç kafamı yormuyorum. bölsünler. oyu verenler düşünsün. ellerine uhu alıp birleştirsinler.

3. xodeda

xodeda Süper Üye Süper Üye

Akp li değilim ama. Bence olması gereken gerçek anlamda eyalet sistemidir. tek merkezden yönetim hiçbir zaman başarıya ulaşamaz. Bu sistem ülkenin bölündüğü anlamına gelmez. Güçlü ülkelerin hepsi bu şekildedir. Bu ülkeler karışıklık çıkarmak istedikleri ülkelerde üniter devlet olmasını desteklerler.

4. 19siyaHBeyaz03

artık trajedik olaylar bile komik gelmeye başladı alıştırdılar artık herşeye hiç birşeye şaşıramaz olduk
    :puhaha:

5. 19siyaHBeyaz03

hocam gerçekten avrupadaki amerikada ki gibi masumhane insanlara daha çok özgürlük daha çok yönetimde hak sahibi olma anlamında uygulansa
    sanmıyorum önce eyalet sistemi sonrasını kim ne düşünüyor hiç birimiz bilmiyoruz...

6. Srebrenitsa

Srebrenitsa Seçkin Üye Seçkin Üye

Eyalet sistemi ülkemizde parçalanmanın ilk evresidir.
    ABD'de eyalet sistemi güzel işliyor olabilir. Ama ABD'yi bölmeye çalışan başka bir ABD yok. :)

7. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

bence bu eyalet sisteminin nasıl olacağı tam olarak anlatılmalı. ülkenin menfaatine mi zararına mı tartışılmalı. Halk tam olarak ne olduğunu bilmeli. mesela ben eyalet sistemi hakkında neredeyse hiçbir bilgi sahibi değilim ve merak ediyorum

8. 19siyaHBeyaz03

hocam bizde anlatılmaz uygulanır anlatılsada sadece güzel yanları gösterilir asıl amaç arka planda kalır kimse de bunu dillendirmez dillendiremez...

9. cesur yürek99

cesur yürek99 Seçkin Üye Seçkin Üye

bu ülkenin bölüneceğini akp ninde ABD tarafından bu amaçla getirildiğini bilmeyen mi var. keşke bölünsede kurtulsak diyeceksiniz ama öyle değil sen çalışacaksın onlar yiyecek. vatandaşın artık hiç bir şey umrunda değil vatan mış, bayrak mış, milli birlik miş. vatandaşın cebine dokunmada nereyi satarsan sat.

10. xodeda

xodeda Süper Üye Süper Üye

bende zaten göstermelik olsun demiyorum hocam. tabiki gerçek anlamda olsun istiyorum. ama burası Türkiye Yine kendine özgü bir şeyler uydurur.

11. dimrak

dimrak Aktif Üye

amacın iyi niyetli olmaduğı açık açılım adı altında siz yapamadınız biz içinizi kolaylaştıralım rahat rahat atın orlarda ,zaten yönetim boşluğu var doğu anadoluda

12. dimrak

dimrak Aktif Üye

birazda bardağın boş tarafını görün

13. dimrak

dimrak Aktif Üye

arkadaşlar ne kadar kolay cümleler kuruyorsunuz bincerce sehidimiz bu günleri görmememiz içn veirldi çanakkaleden bu zamana kadar silahla olmuyor siyasi yolla yapılıyor görmüyormusunuz 7. bölgeli coğrafya harıtamızı bile abd li uzmanlar tafından düzenlenmiş 1955 yıllarda bunu biliyormuydunuz peki

14. cesur yürek99

cesur yürek99 Seçkin Üye Seçkin Üye

diyarbakır belediye başkanı açık açkı pkk ya destek veriyor hükümet ona bile göz yumuyor birde yetkilerinin arttığını düşünürseniz bu işin nerelere gideceğini tahmin etmek hiçte güç değil

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal