Explorer Hatasını Çözemedim

Kodla Büyü

fatihdemirekin

Site Gezgini
Arkadaşlar internete girmeye çalışıyorum, fakat adres çubuğunun altında eklentiler devre dışı olarak çalışıyor diye uyarı yazısı geliyo ve internete girimeye izin vermiyor acaba sorunu nasıl halledebilirim..Yardım ederseniz sevinirim...Teşekkürler...

şimbi bi soru soracağım bırda cevap vereceğim
cevabım: araçlar\eklentileri yönet\eklentileri etkinleştir veya dere dışı bırak diye bi bölüm var buradan hepsini etkinleştir hocam belki devre dışı kalmıştır.

sorum da şu: müdürün pc ilsise e-okula girerken giriş butonu pasif durumda. Explorer 7 yüklü. eklentilerin hepsi etkin. java filan da kurulu fakat girmiyor. kaldırıp eski sürümünde denedim aynı.sonra yeniden yükledim gene aynı. başka şifre isteyen sitelere mail vs. giriş yapıyor. güvenliği filanda düşük yaptım . explorerda bi sorun var sanırım çünkü yardım expolere hakkında dedeğim zaman sürümünü bile yazmıyor. ne yapabilirim sizce. kaldırıp yeniden kurun demeyin noolur çok yaptım :( teşekkürler..

hocam ya format atacan yada tarayıcı olarak mozilla firefox'u indireceksin. firefox'u indirirsende meb'in e-okul işlemlerini yapamıyorsun. ayrıca opera diye bir tarayıcı daha var ben kullanmadım ama kullananlar memnun.

firefox e-okul ve ilsis işlemlerinizi yapabilirsiniz aslında .yanlız eklenti gerekli.ff yükledikten sonra ie eklentisi diye firefox eklenti sayfasında arayın(ff ilk açıldığında gelir eklenti arama sayfası)bu eklentiyi yüklefdiğinizde.ff da sekmeye sağ tıklayıp sunuş motorunu değiştir seçeneği ile ff u ie gibi kullanabilirsiniz.ben ilsise de ff dan giriyorum.

Geri