explorer giriş sayfası aktif

Kodla Büyü

Yalnız_Kurt

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar içinden çıkılmazbir durumdayım ilk defa karşılaşıyorum ve çözüm bulamadım.
web foto galeri var arkadaşlar payaşmıştı onu kurduktan sonra açılış sayfası olarak bitimagebit diye bir site atamış regeditten start pageleri temizliyor ve deniyorum tamam

ama makineyi açıp kapatınca tekrar aynı açılış sayfası yerleşiyor explorer a nasıl çözeceğimi bilemedim paylaşımlarınızı bekliyorum

hijackthis programını bir dene
sistemi tarattıktan sonra genelde en başta "internet explorer" içeren tüm satırları seçip fix scan'a tıkla. sakın ordaki herşeyi seçme yoksa programlar çalışmaz olurlar.
ayrıca bitimagebit ile ilgili toolbar veya satır varsa onlarıda seç

ahmet27' Alıntı:
hijackthis programını bir dene
sistemi tarattıktan sonra genelde en başta "internet explorer" içeren tüm satırları seçip fix scan'a tıkla. sakın ordaki herşeyi seçme yoksa programlar çalışmaz olurlar.
ayrıca bitimagebit ile ilgili toolbar veya satır varsa onlarıda seç

maalesef bu çözüm olmadı
alideniz2000' Alıntı:
anasayfanın kitlenmesi virüsle ilgili.
anasayfa kilidini kaldıran programlarla sorunu çözebilirsin.

hayır ana sayfa killtli değil daha doğrusu killitli idi açtım daha sonra değiştirdim ama yine aynı şeyi yapıyor

her yolu denediğim halde başarılı olamıyorum ne zaan makinemi açıp kapatsam aynı sorunla başlıyorum olması olmadı :-1:

Evet webfotogaleriyi yükleyince bende de aynısı oldu. Bilgisayarı tekrar açınca yine bitimagebit giriş sayfası oluyor. Tarama yaptım. Dediklerinizi uyguladım banamısın demiyor. Bir de combofix ile deneyeceğim.

ya bu web foto galeriyi de burdan paylaştık paylaşan arkadaş hiç mi kontrol etmedi anlamıyorum ben de aynı sorunla uğraşıyorum kaç gündür bilgisayarı yeniden başlatınca aynı site geliyorlanet olsun ya

internet explorer açılış sayfasını değiştirme programı

-kilidi kaldırır
-bilgisayarın açılışındaki internet exploreri etkileyen programları engeller

Ekli dosyalar

• iesp.rar
    4.3 KB · Görüntüleme: 93
kucukenes' Alıntı:
internet explorer açılış sayfasını değiştirme programı

-kilidi kaldırır
-bilgisayarın açılışındaki internet exploreri etkileyen programları engeller

sorun çözülüyor.....

alideniz2000' Alıntı:
Yalnız_Kurt' Alıntı:
her yolu denediğim halde başarılı olamıyorum ne zaan makinemi açıp kapatsam aynı sorunla başlıyorum olması olmadı :-1:
bahsi geçen programı indirdiğin sayfayı yazar mısın?
neymiş indirip kuracağım.
bakalım kaldırabilecek miyim?

buyur hocam forumdan bir paylaşım
yasal-program-paylasim-freeware-shareware-f99/web-sayfasindan-sorumlu-ogretmende-olmasi-gereken-yazilim-t66457.html

:alkis: çok teşekkürler sağolasın alideniz hocam Allah ne muradınız varsa versin :alkis: ben de deneyeceğim az daha formata kalkıyordum

yalnız bu swin ya da wins exe ler de mi windows klasöründe yoksa baŞKA klasörlere mi yerleşmiş

evet sorun çözüldü emeklerinize sağlık çok teşekkürler ben de your uninstaller ile hallettim

Geri