Exper-Wslite Güvenlik Kartı Kullanan Yokmu

Kodla Büyü

vikvik

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ulaştırma bakanlığının kurdugu bt sınıflarında exper bilg var.wslite güvenlik kartı .güvenlik kartını kullanmak istiyorum imajdan format atmadan önce güvenlik kartını çıkarıyorum formattan sonra wslite12 driver yüklüyorum yönetici şifresi istiyor kendim şifre belirliyorum güvenlik kartını takıyorum şimdiye kadar bir sorun yok.ctrl g ile korumasız mod değiştirmek istediğimde şifre istiyor ve kendi verdiğim şifreyi kabul etmiyor.şifreyi doğru girdiğimden %100 eminim aynı şeyleri başka bir bilgisayarda denedim şifremi kabul etmedi.hiç şifre vermeyim dedim boş bırakmama izin vermiyor şifre verirsemde daha sonra verdiğim şifreyi kabul etmiyorr napmam lazım :scared: :scared: :scared: :scared:

Re: exper-wslite güvenlik kartı şifremi kabul etmiyor:(

hocam o güvenlik kartları geldiğinde kendi şifresi oluyordu, onu yazsanız olmuyor mu?12345678 di galiba. sonunda 9 da olabilir

Re: exper-wslite güvenlik kartı şifremi kabul etmiyor:(

desertrose' Alıntı:
hocam o güvenlik kartları geldiğinde kendi şifresi oluyordu, onu yazsanız olmuyor mu?12345678 di galiba. sonunda 9 da olabilir
evet normalde ilk geldiğinde şifre 12345678di.ben bunlara format attıktan sonra yeniden driver yükledim benden yönetici şifre belirlememi istedi kendim şifre belirledim 1234567 şeklinde.korumasız modda açmak istediğimde kendi şifremi kabul etmiyor

kimse bilmiyor yada anlaşılmadı şöyle sorayım imaj dvdlerinden bilg kurduktan sonra wslite güvenlik kartını tekrar yüklemeye gerek var mı? ben imajdan sonra tekrar kurdum şifreyide 1234567 belirledim ama şifremi kabul etmiyor

hocam bildiğim kadarıyla tekrar kurmana gerek yok. o imaj dvd sinde hepsi kurulu zaten. benim lab da da sorun vardı imajdan yükledim. şifresi de tamam (12345678) fakat şimdi de güvenlik kartları faal değil. yani koruma modunda olduğu halde işlem yapmıyor. c: de yapılan değişiklikler aynen kalıyor.

Hocam aynı sorun bendede var ne benim verdiğimi nede kendi şifresini kabul ediyor. Sorun sizde değil kartlarda. Kartlar arızalı. Ben İstanbul u aradım (datateknik firmasını) bu sorun yüzünden bana verdikleri cevap "hocam format atmanız gerekiyor" formatı attım kartı yeniden kurdum yine aynısı bu sefer bilgisayar hiç açılmaz oldu. Güvenlik kartını kaldırmak için bir tuşa basın diyor şifre istiyor fakat şifreyi kabul etmiyor. Bende bu durumda olanların hepsini arızaya yolladım, yenileri geldi. Şimdi deepfreze kuruyorum bu kartlar yüzünden lab ı tam kadro göremedim birtürlü sürekli bilgisayar eksik.

vs lite güvenlik kartları çok başa bela benimde bir tane bilgisayarımda aktif değil hiç bulaşmak istemiyorum bunlara ne yapıcağımıda bilmiyorum ama o bilgisayar eninde sonunda formatlanmak zorunda kalcak korumasız olduğu için. Aktif hale nasıl getiricem peki?

hocam bu güvenlik kartını geçici olarak devre dışı bırakmak için kullanılan kısayol tuşu neydi hatırlıyor musunuz?

Kaldır at güvenlik kartını hocam. Drive vaccine kurman 20 bilg.a birer dakikadan toplam 20dk nı alır. Bence hiç uğraşma Aynı kart burda da varmış ama çıkartmışlar.Sende uğraşma derim ben.

vikvik' Alıntı:
ulaştırma bakanlığının kurdugu bt sınıflarında exper bilg var.wslite güvenlik kartı .güvenlik kartını kullanmak istiyorum imajdan format atmadan önce güvenlik kartını çıkarıyorum formattan sonra wslite12 driver yüklüyorum yönetici şifresi istiyor kendim şifre belirliyorum güvenlik kartını takıyorum şimdiye kadar bir sorun yok.ctrl g ile korumasız mod değiştirmek istediğimde şifre istiyor ve kendi verdiğim şifreyi kabul etmiyor.şifreyi doğru girdiğimden %100 eminim aynı şeyleri başka bir bilgisayarda denedim şifremi kabul etmedi.hiç şifre vermeyim dedim boş bırakmama izin vermiyor şifre verirsemde daha sonra verdiğim şifreyi kabul etmiyorr napmam lazım :scared: :scared: :scared: :scared:

hocam sorunununuzla ilgili çözüm bulabildiniz mi aynı sorun bende de var.... atadığım şifreye geçersiz diyor. ben de çok eminim. sizin gibi ikinci bir bilgisayarda daha kurup atadım onu da kabul etmiyor!

Geri