EXPER SİCİL KARTLARI DONAMIN ÖZELLİKLERİ

Kodla Büyü

ali_

Üye
arkadaşlar ben exper bilgisayarların sicil kartlarını dolduruyorum fakat bazı donanım özelliklerini bulamıyorum.üstelik biosada giremiyorum.bu konuda bana önerisi oolAN VAR MI bilgisayarın tüm donanımözelliklerinigösteren bir program yada yöntem mevcut mu?

everest ultimate edition indir mükemmel program bilgisayarın ciğerini bile gösteriyor fazlasıyla mennun olursun

Kardeş Bilgisayar Lab. kurulurken okulunuza mutlaka "BİLGİ TEKNOLOJİSİ SINIFLARI EKİPMAN TESLİM ALMA VE UYGULAMA EL KİTABI" vermişlerdir. O kitapta BT ye gelen bütün bilgisayar ve bilimum parçaların bütün özellikleri mevcuttur.bi zahmet idareciler onu size bulsunlar

ekinoks' Alıntı:
Kardeş Bilgisayar Lab. kurulurken okulunuza mutlaka "BİLGİ TEKNOLOJİSİ SINIFLARI EKİPMAN TESLİM ALMA VE UYGULAMA EL KİTABI" vermişlerdir. O kitapta BT ye gelen bütün bilgisayar ve bilimum parçaların bütün özellikleri mevcuttur.bi zahmet idareciler onu size bulsunlar
hocam maalesef bende ilk geldiğimde sormustum idare ama oyle birşeyin verilmediğini söyledi bu arada hocam everest gerçekten işinizi görecek program...

hocam arkadaşlar everesti önermişler, güzel program,işinizi görecektir

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ayrıca işinizi kolaylaştıracak, profosyonel program
netsupport manager 10
bu programı bulun, bilgisayarların yanına dahi gitmden tüm bilgisayarların A dan Z ye tüm bilgilerini görebilir ve değişikliklerin kaydını tutabilirisin.

eversttte rapor aldınmı bitiyor iş.. hepsi orda.. bide arkadaşların dediği gibi verilen kitapçıktada mevcut... ben hazırladım. olurya işinizi görür...

Ekli dosyalar

• exper sicil kart.rar
    24.5 KB · Görüntüleme: 286
Re:

everest25' Alıntı:
eversttte rapor aldınmı bitiyor iş.. hepsi orda.. bide arkadaşların dediği gibi verilen kitapçıktada mevcut... ben hazırladım. olurya işinizi görür...
Teşekkür ederim, elinize sağlık hocam.

Geri