exper sheriff güvenlik kartı önemli lütfennn:((

Kodla Büyü

aytduman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar 3 tane pc geldi idareye...exper marka 400 gb harddisk panda antivirüs falan... ama sheriff güvenlik kartı mevcut ...bios ayarlarından nasıl pasif hale getiririm?

bios'a gerek yok.ctrl+home ile açılış yapıp güvenlik kartı arayüzünden pasif hale getirebilirsiniz.

bilgisayar açılırken ctrl basılı tutulur,home tık tık yapılır :D

şifre 12345678 olarak gir.

tab , space tuşalrı kullanılarak istenilen sürücüler seçili hale getirilerek korumalı hale getirilir ya da istenilen sürücülerdeki tik'ler kaldırılarak serbest :D kullanılır

Ekli dosyalar

• klavye.jpg
    klavye.jpg
    7.8 KB · Görüntüleme: 1,184
  • 1.jpg
    1.jpg
    8.9 KB · Görüntüleme: 1,185
  • 2.jpg
    2.jpg
    7.8 KB · Görüntüleme: 1,185
empati52' Alıntı:
bilgisayar açılırken ctrl basılı tutulur,home tık tık yapılır :D

şifre 12345678 olarak gir.

tab , space tuşalrı kullanılarak istenilen sürücüler seçili hale getirilerek korumalı hale getirilir ya da istenilen sürücülerdeki tik'ler kaldırılarak serbest :D kullanılır
hocam tebrikler güzel anlatım

arkadaşlar bu dediklerinizi zaten yapmıştım ama olmuyo vista var pcde....ama güvenlik kartı ekranına ulaşamıyorum bi de niostan yapın demişlerdi bios da şifreli geldi onu nasıl öğrncez her türlü şifreyi denedim biosa giremedim

hocam bios pilini çıkar. birkaç dak. bek sonra tak ve bilgisayarı yeniden çalıştır. biosa gir.

güvenlik kartı ekranını görmelisiniz hocam.ben halen bios'a gerek yok kanısındayım.
ctrl+home ile giremediyseniz,
f8 ile açılış yapın,gelen ekranda network kart seçin ve hemen (1 sn gibi gecikme olmadan) ctrl home yapın bakalım bu sefer görebilecemmisiniz sherifi.

Geri