EXPER ÖĞRETMEN PC yardım!! (kullanıcı hesabı)

Kodla Büyü

deeepp

Üye
---Exper öğretmen pc de sadece bir admin oturumu açıktı. Okulda olmadığım zaman diğer öğretmenler ve öğrenciler de kullanıyordu.

---Diğer öğretmenlerin kullanmaları için guest hesabını açtım.

---Adminin standart şifresini değiştirdim. Yeniden başlatınca admin şifremi kabul etmedi. Guest açınca kabul etmezmiş.

---Sadece guest hesabından açabiliyorum pc yi. Sınırlı olduğu için admin şifre kırma programlarını da kullanamıyorum. Yenien yükleme haricinde başka bir çözüm yolu önerebilir misiniz????

güvenli modda açınca sadece admin hesabı geliyor ve şifremi kabul etmiyor. Guest hesabı gözükmüyor.

hocam klavye ayarlarında sorun olmasın bende oluyodu.
f klavye dizilimine göre girin şifrenizi

hocam klavyeniz f mi q mu?
eğer f ise ve şifreniz harflerden oluşuyorsa bir de q klavyeye göre girmeyi deneyin.. çünkü f klavyeyi kabul etmiyor..

hocam şifrenizi değiştirmiş olmasınlar. Guest hesabı açılmasıyla admin şifresini kabul etmemesi mantıksızlık gibi görünüyor. Ayrıca klavye diline de bir bakınız.

Çok teşekkürler cevaplarınız için...
F klavye varken yapmıştım işlemi sanırım. F varken de kabul etmemişti. Q ile de denedim olmadı. Okuldan guesti açınca admin şifre kabul etmez dediler okuldan. Mantığını ben de çözemedim.

Şifreyi f klavye takılıyken değiştirmişim. Sonra q klavye taktım. Sorun dediğiniz gibi klavyedenmiş. Tekrar f klavyemi takıp sayılardan oluşan şifre verdim. Q klavyemi takıp kullanmaya devam ettim.
İlgilendiğiniz için çok teşekkürler...

başlat > çalıştır > control userpasswords2 yazıp çalıştırın. karşınıza çıkan ekrandan şifreyi sıfırla bakalım hocam olacakmı????

rizarikan79' Alıntı:
sorun klavyesindeymiş bilader ne hırs yapmışsın ya yardım etmek için sorun yani no problem

sorun yok yani yazacaktım olmamış bazen bende cevap için hırs yapıyorum galiba (bu da özeleştiri idi ---Ara sıra yapmak lazım insanları anlamak için)

Geri